MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Grafikleri düşürerek pek güzel olmazki.Ne demişler, dış güzelliği ayrı, ruh güzelliği de ayrı, e tabi ruhlar aleminde de yaşamıyoruz...

ComradeDimitri said:
Grafikleri düşürerek pek güzel olmazki.Ne demişler, dış güzelliği ayrı, ruh güzelliği de ayrı, e tabi ruhlar aleminde de yaşamıyoruz...

Oyunda grafik düşme diye birşey yok, mesafeyi kısaltıyorsun sadece. Ayrıca yine optionsdan yaprakların içinden karşıyı görebilme özelliğini kapatabilirsin. Bu da görüntüyü çok etkilemekte.

skyssoldier said:
Ah Minecraft çok güzel bir oyun ya. Youtube da BlueXephos/Yogscast'ın videolarını izleyin kesin. Shadow of Israphel ve Survival Island çok zevkli :grin:

Ben SeaNannerS ile sevdim =)

Tatar_Han said:
Bir video izleyeyim dedim de yatak nasıl yapılıyor?

Şurada

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting

en çok kullanacağınız tarifleri bulabilirsiniz.

Yatak için özet geçeyim: en alta 3 tahta (sopa değil, blok olan), ikinci sıraya 3 yün. (koyunlardan düşüyor) Yatmadan önce kapının kapalı olduğundan ve evde karanlık köşe kalmayacak şekilde aydınlatma yapıldığından emin olun. Yoksa gecenin bir yarısı uyandırılıyorsunuz  :mrgreen:

Mawi benide whiteliste eklermisin oyun nickim: elclasico

turkcrafta üye olmadığımdan dolayı burdan yazıyorum.

Demosu nasıl oluyor? Baktım siteye ama indirme linki de bulamadım.

GökTürkHakaniKemal said:
Grafikleri çok dandik ve buna para mı veriyor millet?Saçma....

Hahahahaha  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kaç kere oynadın bu oyunu ? Kaç item craft tarifi biliyorsun ? Bu oyundaki kod babandan yediğin paraların üstünde yok. Grafik yok diyorsunda bir gir bakalım bilgisayarın en yüksek ayarda kapanmadan duruyor mu ?

( Edit : Son mesajını şikayet ettim. Spam dolayısıyla. Sana Elektrik - Yol - Su olarak geri dönecek. Etme bulma dünyası ilkokullum. )

Her şey grafik midir? Hayır. Ama  oyunlardan anladığını sananlara göre grafik yoksa oyun oyun değildir. Ne kadar zevkli olsa da sonuçta grafik yok oyun değildir ona göre.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

WTF?

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Oyun grafik açısından aşırı kötü değil ki bi nevi bir lego oyunu gibi düşünebilirsiniz ayrıca 3D özelliği'de mevcut.

BonesTTeR said:
Oyun grafik açısından aşırı kötü değil ki bi nevi bir lego oyunu gibi düşünebilirsiniz ayrıca 3D özelliği'de mevcut.

3D özelliği sadece küplerin etrafını belli eden çizgiler içeriyor. Başını ağrıtmaktan başka bir şeye yaramıyor bence.

BonesTTeR said:
Warband 10 lira 3D özelliği var ve harika grafikler,Bu oyun 30 lira 3D özelliği var(mış) ve grafikler acayip dandik
lego mego diye yutturup kazıklıyolar milleti

GökTürkHakaniKemal said:
BonesTTeR said:
Warband 10 lira 3D özelliği var ve harika grafikler,Bu oyun 30 lira 3D özelliği var(mış) ve grafikler acayip dandik
lego mego diye yutturup kazıklıyolar milleti
Şaka bu herhalde!? Keşke Warband de 30 lira olsaydı da senin gibiler almasaydı hiç.

Back
Top Bottom