Kız Tavlama Taktikleri

Hanımcılık mı? Alphalık mı?

• Hanımcılık

• Gerektiği Kadar Hanımcılık

• Alphalık

• Gerektiği Kadar Alphalık

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Bu konu hakkında yorum yapma hadsizliğinde bulunmayacağım zira en son sevgilim olduğunda Gorbaçov, Sovyetler Birliği'nin başına yeni geçmişti...

Bu konu hakkında yorum yapma hadsizliğinde bulunmayacağım zira en son sevgilim olduğunda Gorbaçov, Sovyetler Birliği'nin başına yeni geçmişti...

Şahsen benim güzel kadın koleksiyonum yok ve 2 tane sevgilim oldu. Bu tür kalkar muhabbetler çok hoşuma gidiyor sadece. :smile:
Bayağıda vakit geçmiş sizin :razz: elizabethle zaman kolay geçmese gerek. :smile:

Şahsen benim güzel kadın koleksiyonum yok ve 2 tane sevgilim oldu. Bu tür kalkar muhabbetler çok hoşuma gidiyor sadece. :smile:
Bayağıda vakit geçmiş sizin :razz: elizabethle zaman kolay geçmese gerek. :smile:

Youtube'da Prof. Dr. Berk Karataş adlı ürologu takip ediyorum, Travmatik Mastürbasyon Sendromumdan ve sol bileğimde gelişen Ganglion Kistimden kurtulmama yardımcı oldu. Artık daha sağlıklıyım, darısı Boris Johnson'ın başına...

Doğuştan yetenek? Meeh hayır. Kesinlikle bu işlerin, özellikle puacılığın alfacılığın (!) doğuştan yetenekle zerre alakası yok. Doğuştan gelen bazı özelliklerin biraz katkısı olabilir ama yetenek... hayır.

Alfalık falan bir kafa yapısı ve davranış şekli bence. Nasıl birisi olduğumuzda buna etki ediyor bu yüzden karakterimiz ve davranışlarımız birbiriyle ilintili olduğu için sanki doğuştan yetenekmiş gibi bir görünüm ortaya çıkabiliyor ama öyle değil.

İçinde kocaman bir dağ olmasına rağmen gizemliysen okay de. İçinde küçük tepeler bile olmadan gizemli birisi olcaksan o topa hiç girme bence. :grin:

Kardeşim açık açık yakışıklı olmak gerekiyor mu diyeyim ayıp olmasın diye doğuştan yetenek dedim ona :grin: ikinci cümleye gelirsek zaten kazandığın birikim de sana öyle hissettiriyor. Tabi ona doğuştan gelen bir şey diyemeyiz. Kocaman dağ kısmına katılıyorum o doğru :grin:

Kardeşim açık açık yakışıklı olmak gerekiyor mu diyeyim ayıp olmasın diye doğuştan yetenek dedim ona :grin: ikinci cümleye gelirsek zaten kazandığın birikim de sana öyle hissettiriyor. Tabi ona doğuştan gelen bir şey diyemeyiz. Kocaman dağ kısmına katılıyorum o doğru :grin:
Aslında olay pek yakışıklılıkla da bitmiyor bence daha önce söylediğim gibi sesiyle kız düşüren veyahutta tavlayan diyelim o tür insanlar var. Sadece sesini kullanarak bir insanı etkileme yeteneğine sahip olabiliyorlar.

o adam tipsiz olsa işe yaramaz direkt ona seslendirmen ol diye iş tavsiyesinde bulunursun. Ses de önemli tabi gitar çalıp şarkı söyleyebilecek kadar en azından :smile:

Back
Top Bottom