Kız Tavlama Taktikleri

Hanımcılık mı? Alphalık mı?

• Hanımcılık

• Gerektiği Kadar Hanımcılık

• Alphalık

• Gerektiği Kadar Alphalık

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Merhaba dostlar.
Bildiğiniz gibi ülkemizde erkekler olarak bazı arkadaşlarımız romantiklik konusunda veya hanımcılık konusunda veyahutta Alphalık diye tabir ettiğimiz konularda çok sıkıntı çekiyorlar.
Çok gereksiz ve saçma bir konu olsa bile eminim bazılarımızın çok işine yarayacaktır.
Bu konunun yorumlarına kız isimlerine akrostiş şiir, veya kız düşürme taktiği dediğimiz cümlelerden yazarsanız herkes faydalanmış olur.

Mesela kız size of ya hava çok sıcak çok sıkıldım derse, şu cümleyi kurun : "sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden" buna düşmeyecek kızın varolduğunu düşünmüyorum. Lauren Fabien
Sen yorulma, ben düşerim. Homerøs
"Dünyanın en güzel eserinde benim bir imzamın olmaması çok kötü bir eksiklik." deyip devamını getirsiniz mesela "Benimle çıkar mısın" ya da "Benimle evlenir misin" vs. Klevin
Ben yaşadıkça, bu kalp senin için atacak. Mükremin

Tatlı bir bahar sabahı sevgilim
Ihlamurların çiçek açmasını bekliyorken şair
Ben ise yalnızca seni bekleyeceğim

Geoff~

Last edited:
Mesela kız size of ya hava çok sıcak çok sıkıldım derse, şu cümleyi kurun : "sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden" buna düşmeyecek kızın varolduğunu düşünmüyorum. Bu arada yararlı bir konu olmuş teşekkür Ederiz ?

Kız düşürmek ömür yer ve soyunu devam ettirmek isteyenler için önerilir iyi ki soyumu devam ettirmek için abim ve kardeşim var yoksa düşünebilirim. Ben ne uğraşcam o düşücekse o düşsün. Valla yüce gönlümü bunun için sıkamam ben ( Ayılık kanımızda var )

Mesela kız size of ya hava çok sıcak çok sıkıldım derse, şu cümleyi kurun : "sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden" buna düşmeyecek kızın varolduğunu düşünmüyorum. Bu arada yararlı bir konu olmuş teşekkür Ederiz ?
Sağolasın :grin: Sizden gelen düşürme taktikleri şiirleri vs. konuya sürekli ekleyeceğim güncel kalması açısından.

Kız düşürmek ömür yer ve soyunu devam ettirmek isteyenler için önerilir iyi ki soyumu devam ettirmek için abim ve kardeşim var yoksa düşünebilirim. Ben ne uğraşcam o düşücekse o düşsün. Valla yüce gönlümü bunun için sıkamam ben ( Ayılık kanımızda var )
İşte aradığım Alpha!

Benim ünlü sözüm "Dünyanın en güzel eserinde benim bir imzamın olmaması çok kötü bir eksiklik". diyip devamını getirsiniz mesela "Benimle çıkarmısın" yada "Benimle evlenirmisin" vs.

Pastanın tadı güzel olmadıktan sonra üstündeki süslerin ne önemi var. :smile:
İstediğin kadar taktik dene adam olamadıktan sonra ne işe yarar??
Sen de bir Alphasın dostum. Ama her zaman bir kere bile olsa denemek gerekir yani en azından ben öyle yapıyorum. Pastayı yaparken çabalayarak yaparsan, denediğinde de güzel bir tat alırsın. Yanıtın için çok teşekkür ederim :smile:

Back
Top Bottom