Caribbean! - Bilgi Konusu

Caribbean!'ı satın alır mısınız?

• Tabii ki de! Düşünmeden satın aldım!

Votes: 17 12.0%
  • Oyuncuların geri dönüşlerine göre oyunu alabilirim. Henüz çok erken.

Votes: 35 24.6%
  • Hayır. Mod gibi duruyor ve çok pahalı.

Votes: 56 39.4%
  • Türkçe dil desteği olmadığı için satın almayı düşünmüyorum.

Votes: 34 23.9%

• Total voters
    142

Users who are viewing this thread

Bu DLC kutulu olarak satılmıyormu? Sadece dijitalmi alabiliriz. Araştırmadım kusura bakmayın.  :???:

Uqais said:
Bu DLC kutulu olarak satılmıyormu? Sadece dijitalmi alabiliriz. Araştırmadım kusura bakmayın.  :???:

Bu DLC değil ayrı bir oyun.

Ayrıca bu 0:25 saniyelerde şehirmi kurmuş kendi yoksa geliştiriyormu anlayamadım ?

Geliştiriyor sanırım. Yada meydana çık dediğinde bizim gibi koşmadan işte şurada Silahçı var oraya tıkla gir hesabı yapıyorlar.

"Climb" ve "Jump enemy ship" olayları çok iyi olmuş.

Bannerlord da da böyle video vererek yapsalar daha çok ilgi görürdü bence.ama bu bloglarada şükür. :grin:

Tırmanma ve iple atlama iyiymiş.Bir nebze de olsa sıkıntı giderir duruma geldi.Daha da gelişecekse alınmaya değer bence.

İstediğiniz kadar grafikleri eleştirin bu oyun Bannerlord'dan daha iyi olacak gibi duruyor. Şehir geliştirme geliyor.

Bir şehir penceresinden mevcut şehre bakabilecek, örneğin fırın için malzemelerimiz varsa fırın yapabiliyoruz.

Ayrıca kuşatma gibi durumlarda binalarımız yıkılabiliyormuş sanırım.

Klasik Warband'deki gibi kaleye girip chest'e item koyma yok. Şehir menüsünden.

Gemilere mal yükleyebiliyoruz.

Dürbün sistemi eklenmiş ki gemi savaş esnasında denizde hareket ederken yapabiliyoruz sanırım bunu.

Şahmerdan gibi gemilere vurmak eklenmiş. Gemiler batıyor.

Çoğu gemi ve sahneler yeniden yapılmış. Gemilerin kaplamaları dahil.

Tırmanabiliyoruz ve gemiden gemiye zıplayabiliyoruz.

Gözüme çarpanlar bunlar. İleride changelog'u belki çeviririm.

Dolaşılmayacak sanırım. Onun yerine bu şehir haritasını getirdiler ki ne inşa ettiysen orada görebiliyorsun. Depolar, demirciler ve evler yani inşa ettiklerin şehri etkiliyor.

Tabi kuşatmalarda falan şehre giriyorsun.

Aslında grafikleri Warband olsa da bir çok farklı özellik var hoş bir oyun bence.
Ama pahalı abi ya  ben buna para veremem :lol:

Back
Top Bottom