Caribbean! - Bilgi Konusu

Caribbean!'ı satın alır mısınız?

• Tabii ki de! Düşünmeden satın aldım!

Votes: 17 12.0%
  • Oyuncuların geri dönüşlerine göre oyunu alabilirim. Henüz çok erken.

Votes: 35 24.6%
  • Hayır. Mod gibi duruyor ve çok pahalı.

Votes: 56 39.4%
  • Türkçe dil desteği olmadığı için satın almayı düşünmüyorum.

Votes: 34 23.9%

• Total voters
    142

Users who are viewing this thread

Aldım oynadım birkaç saat. Alpha olmasına rağmen zevkli bayağı. Fakat doğal olarak birsürü eksik ve eklenmemiş şeyler var. İyi olacak gibi eğer yapımcılar sürekli güncelleme yapmaya devam ederse.

Bertanx said:
Aldım oynadım birkaç saat. Alpha olmasına rağmen zevkli bayağı. Fakat doğal olarak birsürü eksik ve eklenmemiş şeyler var. İyi olacak gibi eğer yapımcılar sürekli güncelleme yapmaya devam ederse.
Elinde screenshot varsa atabilir misin birkaç tane? Oyun içi nasıl merak ediyorum.

Aquilifer_Batu said:
Bertanx said:
Elinde screenshot varsa atabilir misin birkaç tane? Oyun içi nasıl merak ediyorum.
hpuTDJ6.jpg

oAr44DB.jpg

0Zv4zxX.jpg

VueqS1g.jpg

kpRi238.jpg

5uDhMaX.jpg

hZWLneR.jpg

CjjIVm3.jpg

mlJiPuF.jpg

xHHG1rZ.jpg

in0kSu3.jpg

6oJXkX8.jpg

JcqJPqg.jpg

Bildiğin age of pirates gibi.Ah eski anılarımı hatırlattı.Sorum şu o grafikler sonda değil dimi.Yoksa daha kaliteli görüntü bekliyordum açıkcası.

Propaganda said:
Bildiğin age of pirates gibi.Ah eski anılarımı hatırlattı.Sorum şu o grafikler sonda değil dimi.Yoksa daha kaliteli görüntü bekliyordum açıkcası.

Detay bakımından birkaç şey sonda. Fakat gölge, HDR, AA, V-sync gibi şeyler kapalı.

Bertanx said:
Propaganda said:

Detay bakımından birkaç şey sonda. Fakat gölge, HDR, AA, V-sync gibi şeyler kapalı.
Bende bunu tahmin etmiştim.Çünkü firmanın FS deki grafikleri o zaman için bile gerçekten iyiydi.Daha güzel grafikler tahmin ediyordum.Peki fizik sistemi falan aynı mı?

Bannerlord artık geç çıkar, o vakte kadar caribeans oynarız felan diye bir düşünceye girmiştim de pek öyle saracak gibi gelmedi bana, dün baktım biraz, ilk başta ''iyi hoş oyunmuş yani fena değil'' gibi oldum ama sonra düşününce öyle saatlerce oynanacak bir şeye benzetemedim, wfas'daki gibi oldu aynen aslına bakarsanız. Benim warband 2000 saat civarı iken wfas 140 gibi bir şey, o saatlerin de hepsi ilk aldığımdaki gazla oynadığım saatler, bir süre sonra ''yine bu oyunun da warband'ın yerini alamayacağını'' anlıyorsun.

Tabi farklı düşünenler olabilir.

İyi güzel yapmışlarda,gemiyle kovalıyosun kovalıyosun.Yakaladığında seçenekler çıkıyor.Sonra 2 gemi birbirine kenetlenmiş haldeyken saldırıyorsun.Bildiğimiz Warband mekaniği.Sadece,Bozkır vs yerine,harita olarak 2 gemiyi kenetlemişler.Ben beğenmedim açıkçası.

OliverQueen~ said:
İyi güzel yapmışlarda,gemiyle kovalıyosun kovalıyosun.Yakaladığında seçenekler çıkıyor.Sonra 2 gemi birbirine kenetlenmiş haldeyken saldırıyorsun.Bildiğimiz Warband mekaniği.Sadece,Bozkır vs yerine,harita olarak 2 gemiyi kenetlemişler.Ben beğenmedim açıkçası.

gemiyi üsten kamerayla kontrol edip top etişi yapıyorduk o nasıl oluyor  :sad: :sad: :sad:

Alan varmı beyler güzelmi ? Açıkçası mod gibi görünüyor bana o yüzden alsam mı almasammı bilemedim.

Back
Top Bottom