[B] Grand Age of the Ottoman Empire - Yeni Modeller Geldi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Birşey soracağım factionları kaç yılına göre belirlediniz. ?

Ben dedim önceden konuştuğum arkadaşa, mod takımında falan değilim ben... Modellerin resimlerini ve adımı ordan sileblirmisin ?

Teşekkürler

Bir tavsiye: eski konudaki (Muhteşem YY.) fikrim hala geçerli: troop treeleri bölgeden bölgeye farklı yapın
mesela balkanlardan devşirme tipi askerler çıksın ve geliştirince 3 kola bölünsün (atlı, meyzilli, piyade) anadoludan türk askerleri çıksın (sipahi tipi) gerekirse onlar da kollara ayrılsın... diğer eyaletler için bilgim yok ama teknik bu, kesinlikle deneyin zira başka türlü olmuyo: meyzilli,piyade ve süvari dengesi bozuluyo yani aynı Türk askerini hem sipahiye hem de yeniçeriye geliştirmek çok saçma bilmem anlatabildim mi?

gerçekteki gibi olsun köylerden alınanlar sipahiler. kaleden yetişenler yeniçeri ve kapıkulu askeri-süvarisi olsun ?
bizansta cataphractlar falanda sanırım kalede yada şehirde yetişecek ??

@3k. bizans wtf?
@Aura tamam
@ozgur o bizimde aklımıza geldi ama bir bakarız

3k.1907 said:
gerçekteki gibi olsun köylerden alınanlar sipahiler. kaleden yetişenler yeniçeri ve kapıkulu askeri-süvarisi olsun ?
bizansta cataphractlar falanda sanırım kalede yada şehirde yetişecek ??
bizans? herneyse benim de demek istediğim bu ama diyorum ki köy nerdeyse osmanlı ona göre asker alsın avrupadan aldığımız devşirme önce kapıkukulu sonra yeniçeri gibi level atlasın onun asker ağacı farklı olsun Anadoludan aldığımızınki farklı
edit:şu vezir başlığının altındaki model yeniçeri başlığı mı eğer öyle ise ortasından çıkan şeyi (töbe töbe) değiştirin güzel durmuyo...

Bence modellere biraz daha dikkat edilse daha iyi olur. Ben kötü demiyorum. Ama mesela Grand Age of Ottomon Empire demişsiniz arada "the" de olacaktı. Ben sadece örnek verdim.

Brave Men said:
Bence modellere biraz daha dikkat edilse daha iyi olur. Ben kötü demiyorum. Ama mesela Grand Age of Ottomon Empire demişsiniz arada "the" de olacaktı. Ben sadece örnek verdim.
The zaten var.Bu arada arkadaşlar o yazıyı ben yaptım iyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum.

onlar eski modeller zaten arkadaş ayrıldı ekipten modellerde gitti :wink:

önceki mesajlara bakarsanız spam dolduracağınıza ekipten ayrılan kişi aura

UngaBunga said:
@Ardelis iyi misin? onların kullanılmayacağını tahmin etmiş olmalısın.
Arkadaşım iyi misin sen? Kullanılmayacak kaplaması kaymış modelleri neden konuya ekliyorsun?! Kendini rezil etmek için mi?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom