[B] Grand Age of the Ottoman Empire - Yeni Modeller Geldi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
1459.jpg
şunu bi kullanın bea...

@Apox evet açmayı düşünüyoruz.
@Cummundur ve brave men emin misin senin başlattığından Nogay başlattı onu :wink:
@Eroz enyi herkes yapıyor?
@Geth dağıl.
@Apox merak etme ilerleyecek.
@Trcaptain ölmek gibi bir olasılığı yok zaten modun
@3k.1907 teşekkürler. zaten bunların diplomasileri ayarlanacak bunların hepsi birbirine savaş açacak değiller tabii ki.
@ozgur cengavere gönder modellere o bakıyor

Eğer Türkçe forumdaysa biraz öyle görünüyor. Ben senden önce açacaktım ama trailerden önce açmak biraz saçma geldi. Fakat yabancı konularda ve diğer konularda tonlarca var hatta benim eski modun bile sitesi vardı :grin:

UngaBunga said:
@Apox evet açmayı düşünüyoruz.
@Cummundur ve brave men emin misin senin başlattığından Nogay başlattı onu :wink:
@Eroz enyi herkes yapıyor?
@Geth dağıl.
@Apox merak etme ilerleyecek.
@Trcaptain ölmek gibi bir olasılığı yok zaten modun
@3k.1907 teşekkürler. zaten bunların diplomasileri ayarlanacak bunların hepsi birbirine savaş açacak değiller tabii ki.
@ozgur cengavere gönder modellere o bakıyor

Arkadaşım o mesajı okuma zaheti görmüşsün sağol ama; diğer mesajı okuma zahmeti görmedin mi?

neredeyse tüm ülkeler için sancak yapılacak yani çok işin var çok :lol:

Modellerin çoğunun kaplaması kaymış, onu düzeltin. Daha önce de söylemiş olmalıyım, o modelleri oraya koyuyorsanız bizimle dalga geçiyor olmasınız. :smile:

Rusya yaptım kırım içinde bunlardan kullanabilirsin İngitere'ye önceki muhteşem yüzyıl mod için yaptıklarımı kullanabiliriz.Birazdan upload yaparım.

bi sorum olacak.
Savaş öncesi taktik yapmanız mümkünmü ? ben warbannda asker olmaya elverişli yoldaşlarımı tam takır giydirdim muhafız diye bi grup kurdum savaş başlar başlamaz beni izle diyorum savaş meydanında yanlız kalma riskine karşı ama bunu sürekli yapamazmıyız ? yada kralın lordun yanında sürekli iki muhafız fln olsa ?
bilmem anlatabildimmi :razz:

@Ardelis iyi misin? onların kullanılmayacağını tahmin etmiş olmalısın.
@jek tamam cengavere at
@3k. onu bende düşündüm belki olabilir tam emin değilim

UngaBunga said:
onu ilk biz başlattık ama :lol:

Sizden öncede yapan çook oldu. Ki ilk siz yapsanız bile diğerleri özentilik ile yapmadılar.

Elimde 98 tane sancak var.
İtalya'yı Venedik Cumhuriyeti, Ceneviz Cumhuriyeti, Sicilya, Floransa, ve papalık için kullanabiliriz.
İngiltere'yi birleşik krallığa bağlı ülkelerin bayraklarını yaptım.
Kutsal Roma-Germen İmparatorluğu elimde diğer mod için yaptıklarım var.
Moskova Knezliği ve Kırım Hanlığı için Rusya bayraklarımı yaptım.
Safevî Devleti için 4-5 tane yaptım.(Bunlar biraz kötü oldu)Bulabilen varsa bolca safevi bayrağı yollasın bana yaparım.
Osmanlı İmparatorluğu için ordu sancakları var.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom