Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

hsyn333 said:
Checkout Failed adlı bir hata alıorum ? Nasıl çozecem :idea:
system54 said:
arkadaşım dediğin herşeyi harfiyen yapıyorum checkout failed veriyor yine napıcam ya bi yardım edin ?

Checkout failed kurbanları size çözümü anlatıyorum;

Başlat→Denetim masası→Kullanıcı hesapları ve aile koruması-kullanıcı hesapları→kullancı hesabı denetimi ayarlarını değiştir→
çubuğu dibe vurdurun (hiçbir zaman uyarma diye)→restart atın→dev1257 klasörü varsa silin modulesten (herhangi bir rgl hatası çıkmasın)→sonra yükleme talimatlarını harfiyen uygulayın

Basit mantık olarak aile koruması dışarıdan birinin bilgisayara erişmesini engelliyor o yüzden modu indirip güncellemesini vb yaptıktan sonra çubuğu eski haline getirin.Denedim şu an mod iniyor bu mod hakkında size daha yardımcı olabileceğim demek

ErkutErdem said:
hsyn333 said:
Checkout Failed adlı bir hata alıorum ? Nasıl çozecem :idea:
system54 said:
arkadaşım dediğin herşeyi harfiyen yapıyorum checkout failed veriyor yine napıcam ya bi yardım edin ?

Checkout failed kurbanları size çözümü anlatıyorum;

Başlat→Denetim masası→Kullanıcı hesapları ve aile koruması-kullanıcı hesapları→kullancı hesabı denetimi ayarlarını değiştir→
çubuğu dibe vurdurun (hiçbir zaman uyarma diye)→restart atın→dev1257 klasörü varsa silin modulesten (herhangi bir rgl hatası çıkmasın)→sonra yükleme talimatlarını harfiyen uygulayın

Basit mantık olarak aile koruması dışarıdan birinin bilgisayara erişmesini engelliyor o yüzden modu indirip güncellemesini vb yaptıktan sonra çubuğu eski haline getirin.Denedim şu an mod iniyor bu mod hakkında size daha yardımcı olabileceğim demek
http://imageshack.us/photo/my-images/600/adszsba.png/

Yardımcı olabilir misiniz?            Xp kullandığım için söylediğin yöntemi uygulayamadım

ErkutErdem said:
dev1257 dosyasına sağ tık tortoiseden clean out var onu yap sonra tekrar indirmeyi dene yapınca o dosyaları indirilmiş kabul edip devam ediyor galiba

tortoisede clean up var.Onu yapıp sonra tekrar mı indireceğim?

Ben  bu modu kurdum ama RGL ERROR get_object failed for  texture: arabian_armor_a_specular hatası alıyorum.

ErkutErdem said:
2uyj1p5.png

Hayda,yine gitti bu diye başlamayın,dosya çok büyük olduğu için arada kesilebilir önerim yüklemeye başlamadan önce steam benzeri programları kapatın.
Şimdi modules klasörüne gidelim tekrar indirmeye çalıştığımızda saçma hatalar veriyor,ki baştan indirmeyeceğiz dev1257 klasörüne sağ tıklayın,TortoiseSVN penceresinden "clean up" seçeneğini uygulayın,bu seçeneği uyguladıktan sonra kurulumu devam ettirebiliriz (Kurulum 5 ve 6. adımı uygulayın dosyalar kaldığı yerden inmeye devam edecektir)
[/center]
Bunun çözümünü dene arap zırhını indirmemiş işte

Dediklerini yaptım ama  1.70 gb dosya indirdikten sonra bitiyor.Oyuna girdiğim de ise hata veriyor

2nk2dmp.jpg

Mod gerçekten çok güzel olmuş, bizimle paylaştığın için sağ ol.Fakat merak ettiğim Türkçe yaması mevcut mu ? Çünkü ingilizcem ne kadar gelişmiş olsa da Türkçe ayrı bir keyif verir. :smile:

Back
Top Bottom