Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

Beyler SVN versiyon indirdim kurdum girdim, başladım oyuna az ilerliyorum kız diye bi diyalog geliyor devam et diyorum yeniden o diyalog geliyor.Türkçe yamada yaptım tabii.Updatede yaptım hep aynı diyalog geliyor.

osman0405 said:
Yeniçeri_21 said:
mod 1.158 versiyonuna uyumlumu ?
Evet 1.158 versiyonuyla uyumluysa indircem birde oyunun indirime linki hangisi

Evet arkadaşlar bu 1.158 ile uyumlu ancak oyunun son sürümü değil bilginiz olsun. Son sürümü indirmek isteyenler imzamdaki resme tıklayıp 1.03 kill the peasant başlığından oyunun son ve final sürümünü indirebilirler.

Başarılı mod. İlhanlılardanken Memlük sultanlığının 300 kişilik kalesini 900 kayıpla aldım.Ama son kaleleri olduğu için devlet elendi. bayağı güzel mod.

modu kurdum oyuna gırıyorum ama bi şehire girerken orayı kuşatıyor savaşa girdiğimde tek başıma oluyorum ne yaptıysam düzelmedi bilen var mı ?

selçuk aşal said:
modu kurdum oyuna gırıyorum ama bi şehire girerken orayı kuşatıyor savaşa girdiğimde tek başıma oluyorum ne yaptıysam düzelmedi bilen var mı ?
Türkçe yamayı kurdun mu ?

Ufak harita donması ve şehirden ayrılmalardan kasmalar var o da sorun değil herşey harika :smile: yama süper açığını görmedim henüz.

Ve bir tavsiyem var. Oyunda müslüman diye ilhanlılar tarafında olmayı düşünen veya öyle yapan arkadaşlarım için söylüyorum belki daha mantıklı olur diye. Bilmeyenler içindir bu ; ilhanlılar yani Cengiz Han'ın soyundan gelen bir beylik,devlet bunlar oyunda müslüman diye geçmelerine rağmen o dönemde gök tanrı inancındadırlar ve müslüman tarihine ve ilimine büyük darbeler vurmuşlardır. Atalarımız Anadolu Selçuklu Devletine sorun olmuşlar ve başarı elde edip anadoluda egemen olmuşlardır.Hasan Sabbah önderliğindeki haşhaşin tarikatının sonunu hazırlamış ve Alamut Kalesini ele geçirip bütün önemli bilgileri,araştırmaları barındıran herşeyi yakmışlardır.Hülagü Han Anadolu Selçuklu Devleti'nin yıkılmasına sebep olan İlhanlı hükümdarı en sevmediğim tarihi kişiliklerden biridir.Memlüklerden yanayım ben Selahhaddin Eyyübi nedeniyle ve müslüman olmaları nedeniyle.Müslüman olan bir devlette olmak isterseniz ya Memlük ya da Altınorda'yı tercih edin ki Berke Han 'Altınorda' İlhanlıya nazaran müslümanlığı benimsemiş ve ordularında Kıpçaklara daha çok ağırlık vermiştir.Kıpçaklar eski Türk Halklarındandır.'Kıpçaklar' oyunda katolik veya ortodosk olarak gösterilmiştir fakat bölüm bölüm müslümandırlar.Yarı yarıya gibi birşey yani.
Arkadaşlar tavsiyem veya yazım diyelim ne kadar gerekliydi veya ne kadar doğrudur tartışmaya açıktır fakat yazmak istedim. Tarihi seven bir insanım ve AD 1257 de tarih konulu insanlar,devletler olunca bilgilendirme yapma isteği oldu.

Bende dev1257 ve ad1257 dosyaları var. En güncel olanı hangisi ? dev1257'ye girdiğimde köylerden adam alamıyordum hala öyle mi ?İngilizce sayfadaki fotoğraflardaki kadar büyük savaşlar hiç olmadı bende ad1257 oynadığım için mi ?

ben modu indirdim kurdum hangi şehire gittiysem 3-4 seçenek çıktı karşıma türkçesini indirdim
kalenin lorduyla konuş
bir sonraki kuşatmaya katıl
ayrıl
şeçenekleri avardı kaleye bir türlü giremedim olmuyo lütfen biri bana yardım etsin

birisi yardımcı olsun benim krulu dosyada 3 4 tane mod var zaten kurdum ama hiçbirşey olmadı giriyorum mod secimine aynı olan modlar gözüküyor nasıl olucak

yok abi denedim olmuyor yükledim warbandı seçtim  herşeyi yaptım tamamen sonra kapatım actım oyuna tıkladım aynı ne mod seçebiliyorum nede bişi olan mod duruyor

Unutmayın0 said:
yok abi denedim olmuyor yükledim warbandı seçtim  herşeyi yaptım tamamen sonra kapatım actım oyuna tıkladım aynı ne mod seçebiliyorum nede bişi olan mod duruyor
Yükleyememişsin tam olarak

Modu yeni indirdim süper bi şey. Bazı sitelerde türkçe çeviri var fakat linkler kırık dökük. Birileri upload yapa bilir mi türkçe yamayı? Hemen şimdi eski bir sürümün türkcesini buldum fakat biraz fazla eski qaliba.. Bazı hatalar çıkıyor

Back
Top Bottom