[İptal] Warband Türkiye Ligi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
RJ - Cala - 29 Ekim Cuma 21.00 - Faction ve haritalar : Ruined Fort Nords vs Rhodoks - Nord Town Khergit Khanate vs Vaegirs - Maç hakemi theGuardian

1. Harita: Calaquendi 10-0 RJ
2. Harita: Calaquendi 7-3 RJ
Toplamda: Calaquendi 17-3 RJ

Arkadaşlar bir kaç gündür bahsediyordum, hala haberi olmayanlar var KOS ligden tamamen benim isteğimle sorumlusu ben olarak çıkmıştır.

O zaman ligi 3 takımla devam ettirmenin çok fazla anlamı da kalmıyor.

7 takımla başlamıştık.

TWT klanı hiç aktif olmadığı için çıkartıldı.
RN klanı uygunsuz davranışlarda bulunduğu için çıkartıldı.
WTF klan dağıldı ve kendileri çıktı.
KOS ayrıldı.

Çıktığımız bu yolda bizi yalnız bıraktığınız için teşekkür ediyorum. Böylece Türkiyede düzenlenen ikinci ligde tamamlanamadı. Bundan sonra da Türk oyunculara yönelik bir lig veya turnuva düzenlemeyeceğimi buradan belirteyim.

İyi oyunlar hepinize.

Her şeye rağmen, bu kadar birliğin dırdırını çekip bıkmadan maç izleyen hakemlere ve ligi düzenlediği için Pandemona'ya 3OA birliği adına teşekkür ederim.

Umarım bir turnuva daha düzenlenir. Düzenlense bile biten bir turnuva olması dileğiyle.

Saygılarımla,
M.ArdA

görüpde üzülmemek elde değil. bu nedir arkadaş. 2 tane turnuvayı bile bitiremiyoruz cocukca davranışlardan.. yazık vallahi.. hangi online  oyuna gitsem böyle. niyeyse öyle bi egomuz varki paso birbirimize giriyoruz.. bu daha cok klavye delikanlısı olmaktan zaten,gercek hayatta yapamadıgını burda insanları aşagılayarak yapmaya çalışmaktan..  benden bir tavsiye,birazda eğlenmeye,oyunu oyun olarak bırakmaya çalışın.
neyse hayırlısı neyse o olsun,ligin 2 maçına katılmıştım,eglenmiştimde baya. emeği geçen herkeze teşekkürler.. kalın sağlıcakla..

Her ne kadar maçlara şehir dışında olduğum için katılamasam da, turnuvanın sonucunu merakla beklemekteydim.. Altolgali çok güzel yazmış aklımdakileri, o yüzden pek bir şey demeyeceğim..

altolgali said:
görüpde üzülmemek elde değil. bu nedir arkadaş. 2 tane turnuvayı bile bitiremiyoruz cocukca davranışlardan.. yazık vallahi.. hangi online  oyuna gitsem böyle. niyeyse öyle bi egomuz varki paso birbirimize giriyoruz.. bu daha cok klavye delikanlısı olmaktan zaten,gercek hayatta yapamadıgını burda insanları aşagılayarak yapmaya çalışmaktan..  benden bir tavsiye,birazda eğlenmeye,oyunu oyun olarak bırakmaya çalışın.
neyse hayırlısı neyse o olsun,ligin 2 maçına katılmıştım,eglenmiştimde baya. emeği geçen herkeze teşekkürler.. kalın sağlıcakla..

Bunlar genelde Türk oyuncu profilinin yaşı küçük, genç ve toy arkadaşlardan oluşmasından kaynaklanıyor gibi geliyor bana. Oyun bu altı üstü, bazen genç hevesiyle fazla gaza gelindiğini düşünüyorum..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom