[İptal] Warband Türkiye Ligi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klanlardan onay alınarak lig sıfırlandı. Kalan dört takımın maçlarının gün ve saatleri belirlendi.

3oA'nın 29 Ekim tarihinde uygun olmaması nedeniyle maç tarihi değişmiştir.

brn280 said:
kurucu dediğin finarfin se adamın interneti yok ona sormus oldugunu ne biliyim kaan la konusursun die düsündüm ayrıca artizzlik yapmandaki amac ne adam gibi cevap versene

O zaman bilmediğin konularda çeneni kapayacaksın , kendini rezil etmemek için. Benim muhatabım kurucuydu onunla konuştum onay verdi ve bitti olay. Artizzlik falan yapmıyorum , olanı söylüyorum sana. Bana taraflı ve dalavereci gibi davranan insanlara da üslup kaygısı taşımadan konuşurum haberin olsun.

Pandemona said:
brn280 said:
kurucu dediğin finarfin se adamın interneti yok ona sormus oldugunu ne biliyim kaan la konusursun die düsündüm ayrıca artizzlik yapmandaki amac ne adam gibi cevap versene

O zaman bilmediğin konularda çeneni kapayacaksın , kendini rezil etmemek için. Benim muhatabım kurucuydu onunla konuştum onay verdi ve bitti olay. Artizzlik falan yapmıyorum , olanı söylüyorum sana. Bana taraflı ve dalavereci gibi davranan insanlara da üslup kaygısı taşımadan konuşurum haberin olsun.

hahaha sen simdi beni rezil mi ettin yada ben rezilmi oldum süpermis lan rezil olmak altı üstü bi soru sordum adam gibi cevap vereceksen ver vermeyeceksen  ...... e kadar yolun var

brn280 said:
Pandemona said:
brn280 said:

hahaha sen simdi beni rezil mi ettin yada ben rezilmi oldum süpermis lan rezil olmak altı üstü bi soru sordum adam gibi cevap vereceksen ver vermeyeceksen  ...... e kadar yolun var

Vouuv seviye stayla.

ooo my GOD!!! ooo my GOD!!! ooo my GOD!!!

gereksiz yere tartışmayın,barış ve dostluk klondor un dediği gibi sevgi yumağı olalım...

Kleidophoros said:
Kimsenin dediğine birşey demememiz lazım çünkü birşey dersek o kimsenin dediğine sonra o kimse de birşey der ondan sonra da herkeşler birşey derse o zaman içinden çıkamayız.

Haha helal yov =)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom