Yavuz Sultan Selim Han Modu 1513 YAKINDA

Facebook sayfamızı beğendinizmi ? ( anket boş kalmasın ) fb.com/MountBladeHaritaveMod

• Evet

Votes: 57 45.2%
  • Hayır

Votes: 69 54.8%

• Total voters
    126

Users who are viewing this thread

OmerPasa58 said:
Türküm:D said:
bu mod devammı ediyo yoksa iptalmi
  galiba ediyor face sayfasına bak istersen

Bu mod vasat bence baksana moda bir ilgi yok facebook sayfasındaki durumlara bak o kadar kişi mod hakkında bilgi istiyor adam gelmiş gelecekteki mesleğin diyor ...

TURKISH said:
OmerPasa58 said:

Bu mod vasat bence baksana moda bir ilgi yok facebook sayfasındaki durumlara bak o kadar kişi mod hakkında bilgi istiyor adam gelmiş gelecekteki mesleğin diyor ...

Adam bir süre öncesine kadar ilgileniyordu ve o adam OSP olarak Dünya haritası paylaştı. Bilip bilmeden yorum atmayın ki belki adamın başına bir şey geldi ? Nereden biliyorsun ? Sana mod sözü verdi mi ?

Redstone Knight said:
TURKISH said:
OmerPasa58 said:

Adam bir süre öncesine kadar ilgileniyordu ve o adam OSP olarak Dünya haritası paylaştı. Bilip bilmeden yorum atmayın ki belki adamın başına bir şey geldi ? Nereden biliyorsun ? Sana mod sözü verdi mi ?

Bak şimdi iletimin başınca BENCE yazıyor... adam doğru düzgün bir mod yapacağa benziyordu ilk başta ve daha sonra bilgisayarım çöktü dedi (olabilir doğa bişey). Çalışmalarını devam ediyordu ve son 1 aydır adamdan haber yok hani insan bi foruma girip bilgi verebilir...
Sonra olay bu konuya dönüyor .. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,288339.0.html

Kardeşim adamın ailesiyle sorunu mu ne olmuş bilip bilmeden konuşma.

OmerPasa58 said:
Kardeşim adamın ailesiyle sorunu mu ne olmuş bilip bilmeden konuşma.

O zaman olay farklı ben öyle birşey duymadım ki hani kısa bir not bıraksa foruma,facebook adresine felan sorun yok beklerdim..

arkadaşlar facebook sayfamız çalındı reklam yapılmış geri aldım sayfamızı şükürler olsun 15 gündür sayfa için uğraşıyordum birde crack oynuyordum steamdan orjinal satın aldım

Back
Top Bottom