Yavuz Sultan Selim Han Modu 1513 YAKINDA

Facebook sayfamızı beğendinizmi ? ( anket boş kalmasın ) fb.com/MountBladeHaritaveMod

• Evet

Votes: 57 45.2%
  • Hayır

Votes: 69 54.8%

• Total voters
    126

Users who are viewing this thread

SosyalMod said:
Serıfsky said:
Yeni resimler atacak mısınız? Bekliyoruz da.

hafta sonu evde değilim malesef sayfayla konuyla ilgileniyorum istekleri alıyorum fakat şuan uygulayamıyorum maalesef

Verdiğin OSP haritaya göre biz adalar arasında geçiş yapamıyorduk. Sanırım açık renk deniz koyarsan suyun üstünde gidebiliyormuşuz.

1453FSM said:
SosyalMod said:
1453FSM said:
SosyalMod said:
SinCap said:
Mersin'i de ekler misin lütfen?

tabiki kardeşm oyundaki köy sayısı epeyce fazla oldu çok zevkli olucak umarım

Lüleburgazıda ekle köy yada kale olarak

kale olarak ekleyebilirim onu teşekkürler yorumun için :smile:

kale olarak eklemen mantıklı olur burası osmanlılar tarafından alındığında kale idi

İyi olur.Ben Lüleburgazlıyım :smile:.Balkanların Fethi modunda vardı.Osmanlıda idi Lüleburgaz.Kırklareli de Yunanlılarda idi galiba

Yavuz Sultan Selim doğuyu ele geçirdikten sonra batıya yönelecek iken şir-pençe hastalığından ölmüştür.Batıya diz çöktürmek nasip olmamış sultana.Oğluna ve torunlarına bırakmıştır batıyı fetih etmeyi.Ama Kanuni de son dönemlerinde uğraşmıştır Safevi Devleti ile.

İnşallah mod çıkar da oynarız.Başarılar.

incili arwa said:
1453FSM said:
SosyalMod said:
1453FSM said:
SosyalMod said:
SinCap said:
Mersin'i de ekler misin lütfen?

tabiki kardeşm oyundaki köy sayısı epeyce fazla oldu çok zevkli olucak umarım

Lüleburgazıda ekle köy yada kale olarak

kale olarak ekleyebilirim onu teşekkürler yorumun için :smile:

kale olarak eklemen mantıklı olur burası osmanlılar tarafından alındığında kale idi

İyi olur.Ben Lüleburgazlıyım :smile:.Balkanların Fethi modunda vardı.Osmanlıda idi Lüleburgaz.Kırklareli de Yunanlılarda idi galiba

Yavuz Sultan Selim doğuyu ele geçirdikten sonra batıya yönelecek iken şir-pençe hastalığından ölmüştür.Batıya diz çöktürmek nasip olmamış sultana.Oğluna ve torunlarına bırakmıştır batıyı fetih etmeyi.Ama Kanuni de son dönemlerinde uğraşmıştır Safevi Devleti ile.

İnşallah mod çıkar da oynarız.Başarılar.

lüleburgazın neresinde oturuyorsun veya kaçıncı sınıf

Harita(Yeni) ;
wLdyBo.png

Bu haritamı yeni bunu başka bir moddan almışsın ben modun adını vermeyeyim.Eminim izin almışsındır.

Anadolu haritasını ilk olarak sosyal mod paylaştı.(cnm)

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,294013.msg6988007.html#msg6988007

Black Dead said:
Anadolu haritasını ilk olarak sosyal mod paylaştı.(cnm)

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,294013.msg6988007.html#msg6988007

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,268587.msg6427776.html#msg6427776

Bu konudaki resimlere bak orda harita var.Bu link deki konu 2013 de arkadaşınki 2014'te açılmış.

Ayrıca konuşma uslüpuna dikkat et!Bu şeyleri başka konulardada yaptın.

@SosyalMod üst üste mesaj atmaktan ban yiyebilirsin . Uyarıyım dedim.

O moddan daha öncede öyle haritalı mod var kardeşim.Şaka amaçlı yazdım canımı :smile:

Black Dead said:
O moddan daha öncede öyle haritalı mod var kardeşim.Şaka amaçlı yazdım canımı :smile:

O zaman alıntı yaptığı şeyleri kendim yaptım demesin.

Kendisi yapmış haritayı kendiside yaptığı haritayı kullanıyor.İkisi benzemiyor bile...Kıbrıs'a dikkat et herneyse modun sayfasını kirletmeyeceğim.

Black Dead said:
Kendisi yapmış haritayı kendiside yaptığı haritayı kullanıyor.İkisi benzemiyor bile...Kıbrıs'a dikkat et herneyse modun sayfasını kirletmeyeceğim.
Hacı neyi anlatmaya çalıştın anlamadım  :wink:

Back
Top Bottom