BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

2 sürüm çıkması daha iyi olabilir. Nedeni, eğer ki sen forumu bırakırsan -mod da dahil, tabi tamamladıktan sonra- ve linklerden biri kırılırsa ilk versiyonun linki belki kalabilir. Calradia Modern Warfare modunda öyle olmuştu. Mod çıktıktan sonra linki kırılmış ama devo versiyonun linkleri sağlamdı.

Teşekkürler arkadaşlar. Öyle görünüyor ki 1 yeni senaryo olacak. Diğer senaryoılar biraz değişebilir. Daha genel olan taht varisi senaryoları biraz değişebilir. Şu zaman zarfında bakacağım. Şu ana kadar yerli yabancı hiç bir yerde görmediğim karakterlerle karşılaşacaksınız. Oyunu açtığınızda karşınıza WFAS(ya da WARBAND) değil başka bir şey çıkacak. Çok iddialı konuşuyorum ama, açıkçası kendimce ince çalıştım. Tabi beğenmeye de bilirsiniz. Kendi açımdan yorumumu yaptım. Beğenecek beğenmeyecek herkese son derece saygılıyım.

Baştan beri "bir film havasında" olmasını istedim. Sadece Cüneyt Arkın filmi gibi düşünmeyin. Güzel senaryolu, ciddi bir filme benzemesini daha çok istedim.

Hatalar... Şu ana kadar kritik hata yok. Ama bazı yerlerde mantık hataları çıkmasını bekliyorum. Elimden geldiği kadar bunların oyunun içinde erimesine çalışacağım. Yapabilir miyim? Sanıyorum.

Grafik olarak ne bekleyebilirsiniz? Oyun grafik modu değil. her istediğim de istediğim şekilde yetişmeyebilir. Kesin yetişmez demiyorum.

Belli başlı mil taşları var ki zaman açıklamamdaki cesareti bunlardan alıyorum. Şimdi söylersem olmaz. Çıkınca kendiniz bakarsınız. :smile:

Bir senaryom olsaydı Kırım ile başlardı. Sonraki İsveç ile ilgili olurdu. :smile:
Ama İsveç'i boş bırakmak istemiyorum. Tam senaryo olmasa da müdahale edebilirim. Vakite bakacak.

Sura zıplama olursa asrın modu olur benim gözümde. Tabii Tarkan modu çıkana kadar :razz:

Back
Top Bottom