BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Users who are viewing this thread

Gerçekçi olması gerek.Ama film dolayısıyla,bazı fantastik şeyler olabilir.Mesela yükseğe zıplama  :smile:

Benim oyum; Gerçekçi olsun ama arada fantastikler de olsun.

Yeni özellikleri var gibi görünüyor. Henüz hata vermediler. Aslında hata vereceklerini sanmam ama pek belli olmaz. İşin özeti 2 yeni özelliği var şu an. Abartmadan yenileri eklenebilir.

Hoca işi olabilir. Onun üzerinde kafa patlatmam lazım.
Fikir vermekten çekinmeyin arkadaşlar.

Gerçekçiliği bu kadar isteyen arkadaşların, hiçbir ek özelliği olmayan wfas single ını oynamaları onlara yetecektir kanımca.Ağır zırh, yavaş yürüyen kahraman ve güçsüz silahlar, bu oyuna göre yeterince gerçekçi.Battal gazi denince kimi zaman hareketlerine bakıp hoşumuza gitmesi, yada kimi zaman dagdan daga ucarak bizi şaşırtıp güldürmesi..Bunlar hep bir bütün ve bence bunlardan oyunda bulunmalı(Az, çok).Piyade silahşör, hiçbir şey bilmeyen adamın tek başına kale alması olmayacak tabii ki.Ama bu fantastikler bize bi mod oynadıgımızı hatırlatır ve zevkli olur diye düşünüyorum.

Şu kılıç sallayınca (Kılıç erimi mesafesindeki) Diğer kişilerde zarar almıyordur sanırım. Umarım mümkündür :grin: Tek kılıç darbesinde battalın 5-6 kişiyi indirdiğini biliyoruz. Hatta 1 yumrukta bile 4 kişi iniyor yav.

Ben çok iyi anladım. :wink:

Diğer mesajlara gelirsek, burada 2 durum var. Ne yapılacağı ve nasıl yapılacağı. Anket bana onun fikrini verecek. Bence gerçekçilik de önemli fantastik olması da önemli. Gerçekçi olmazsa tam bir mod olmaz. Fantastik olmazsa Battal Gazi modu olmaz.

Adamların yüzünü kesince, yüzleri kameraya dönüp, aaaağğğğğ diye bağırsınlar ama. Çok hoşuma gidiyor o sahneler.  :shock:

Han kavgaları da böyle olsun istiyoruz.  :lol:

ExpertosTR said:
Adamların yüzünü kesince, yüzleri kameraya dönüp, aaaağğğğğ diye bağırsınlar ama. Çok hoşuma gidiyor o sahneler.  :shock:

Han kavgaları da böyle olsun istiyoruz.  :lol:

Onu bende düşündüm ama o zaman oyuncuyu tersten görmeniz lazım. Fakat kamera ile ilgili benzer bir kod vardı galiba.

Kaan battal oyunda 2 farklı profilde oynayabilirmi? açayım prince of persia: two thrones taki gibi normal prince ve kara prens gibi iki farklı karakterde bunu battala şöyle çevirebiliriz mesela tam çarpışmanın ortasında battalın enerjisi full iken yediği darbelerden sonra azalınca ölmeye az kalmışken birden normal battal kara battala dönüşse ''Savulun bre kafirler'' diyerek coşsa birden dayanma gücü silah ustalığı vuruşu birden 2-3 kat artsa oyuna çok farklı bir hava katar ne dersin yapılabillinirmi?

Back
Top Bottom