[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Aman Ali Rıza bey azğımızın tadı kaçmasın (:

Bu tartışma çözülürdü ama şu gülüçüğün duruşu çok adice ( :smile: ). Hyper gülücüğü normal haliyle düşünürse ve Negatrm kalp kırdığını anlarsa sorun kalmaz. Öğrenci hocasına saygı duysun, hoca öğrencisine gaz versin.
Alakasız olacak belki (:
Bir insan öğretmen olabilir ama hiç bir zaman öğrencilikten kurtulamaz.
-Benim Öğretmenim

Negatrm B. said:
Ben hiç ders falan aldığını görmedim. Rapor edeceksen buyur, atacağın her iletiyi yazarken 3 kere düşünürsün artık. :smile: Sana bulunduğum tavsiyeleri dikkate almadığından beri böyle bir tepki veriyorum ve sen o zaman bu zamandır asla benimle konuşmadın. Yazım şeklin, kısıtlamaların, görmezden gelmeler vesaire ben ne yazık ki aptal değilim. Bundan sonra karışmıyorum, kolay gelsin.

Senden mancınık kodlarım için yardım istemiştim.Sen de kötü birşey ise,benle 3 ay konuşma dedin.İyi de demedin,kötü de.Ama yorumların hep kötüye dönüktü.Ben de 3 ay'ı kendime fırsat bilip o kodları kendim düzeltmeye çalıştım.Neredeyse yaptım da.Sadece birkaç düzeltilmesi imkansız(bana göre) bug kaldı.Onları da sorun etmiyorum.Ama gözüme çok batıyorlar.

"Yazım şeklin, kısıtlamaların, görmezden gelmeler vesaire ben ne yazık ki aptal değilim."

Aptal olduğunu sanan mı var ? :smile:

"Bundan sonra karışmıyorum"

Ustası olmayan bir samuray olduk iyimi.

"Rapor edeceksen buyur, atacağın her iletiyi yazarken 3 kere düşünürsün artık."

"bu iletiler devam ederse rapor etmek seçeneğini bana elinle vermiş olursun."

Yeterince açıklayıcı.

"Ben hiç ders falan aldığını görmedim."

Söylemezsem,veya farkettirmezsem tabi görmezsin.Ama,belki Başkası sana bilmediğin birşeyi öğretmedi ise,sen de bunu bir gelenek haline getirip,başkasının senin bilgine ihtiyacı olduğunu göre göre yardım etmemek,bu toplumu bilgisizliğe iter bence(zamanla.).

Hatırlatırım.Forumda,eskiden de buna benzer bir konu vardı.Millet dersler çevrilsin diye dua ediyordu.Her kaynak,yabancı forumda idi.Türkçe forumda,doğru düzgün modcu felan yoktu.Eski konu açılınca,gördün.Birkaç adam gibi türk modu çıktı.Ama,OSP şeyisini onlar tam anlamışlardı.Şu an ki nesil,OSP nin öğretilmemiş bir nesil.Bilgiler yarım.Hatta neredeyse hiç yok.Aramaya da üşeniyorlar.

Ayrıca,güncel olmayan dersler konusu var.Tamam.Ama,yeni sürümler çıkıyor.Ve yeni sürümler çıktıkça,o dersler eskir.Arkalara gider.Adettir bu.Bir zamanlar,Bunun gibi konu vardı.Yine yukarda dediğim gibi,Baya bi ilgi görmüştü.Şimdi.Ben,burada çevirip benim diye mi gösterdim ? Burada ki şeyi anlamadım.Hadi onu geçtik,"böyle yapma,forum hazıra alışır" diyorsun.Ee,Eskiden de vardı böyle bir konu ? O zamanlar çıkıp da bu lafları edemezdin.Bunu sende biliyorsun.Ayrıca,ingilizceyi öğrenemeyecek kadar tembellere de belki bir yardım edilmiş olur du ?

Hani böyle bir konu diyosun;

Kodlarla Oyunlar(sahibi kus gribi)

Kodlama dersleri,ve diğer bazı dersler(sahibi lordrings)

Ve bunun gibi birkaç tane.

Söylediğin ile,gerçekte olanlar,çelişiyor yani.

Neyse artık.Fazla uzamasın.Ben içimi döktüm dökeceğim kadar.

Beyler Kod Yazmayı Öğrenmek İstiyorsanız Modül Dosyalarını İncelemeniz Lazım. İngilizcede Şart Tabi. Buradaki Rehberler Size Mantığını Anlatır. Sağolsun Hyper İyi De Anlatıyor. Ama Sizin Bunları Pratiğe Dökmeniz Lazım.

doclcok4715 said:
Beyler Kod Yazmayı Öğrenmek İstiyorsanız Modül Dosyalarını İncelemeniz Lazım. İngilizcede Şart Tabi. Buradaki Rehberler Size Mantığını Anlatır. Sağolsun Hyper İyi De Anlatıyor. Ama Sizin Bunları Pratiğe Dökmeniz Lazım.
Öncü sen ol o zaman .Bizden bi halt olmaz.

Black Hocam Zaten Ufaktan Başladım. Su an Copy Paste Yaparak, Öğrenmeye Çalışıyorum. Modül Sistemi İncelerken Karşıma Çıkanları Falan Değerlendiriyorum. :grin:
Edit : Hocam Bizden Bir Halt Olmaz Diyorsunda Karahanlı Destanı Modu Üçuyor. :grin:

doclcok4715 said:
Black Hocam Zaten Ufaktan Başladım. Su an Copy Paste Yaparak, Öğrenmeye Çalışıyorum. Modül Sistemi İncelerken Karşıma Çıkanları Falan Değerlendiriyorum. :grin:
Edit : Hocam Bizden Bir Halt Olmaz Diyorsunda Karahanlı Destanı Modu Üçuyor. :grin:
Üçuyor mu ? :grin: :grin:

HyperCharge said:
üçmak.  :mrgreen:

Yarından itibaren,sadece hafta sonları girebilecem galiba.Belki bu hafta da girerim.Ama öbür hafta paso ders olacak.
O zaman modunu çıkar  :mrgreen: :mrgreen:
zaten okullar açıldı moda pek bişey ekleyemicen. Modu çıkar gitsin :grin: :grin:

" http://www.youtube.com/watch?v=XQxadWgK_fY&list=PLm110o-eiaMZ1Qnf6sIpFs4-hMnGUOEls&index=20 "

link kırık konu kilit.

Back
Top Bottom