Kurtuluş Savaşı Mod [Yapım aşamasında]

Users who are viewing this thread

blk.jpg

bi resmi koymayı unutmuşum

usta sen de harita dağıtıyorsun bakıyorum :grin: neyse böylece modlar adam gibi haritayla çıkıyor :grin: keşke herkes senin gibi paylaşımcı olsa :grin:
Bu arada koprulualper modellemede yardım gerekirse söyle bir yerden buluruz :grin:
(amma :grin: kullandım ha helal olsun bana :grin: aha bak yine kullandım, bağımlılık oldu lan :S)

aha modellemecimiz de geldi :grin: hoş geldin usta buyur. Silah tasarladın mı daha önce?
(ass... şaka maka cidden bağımlılık oldu lan :S)

sayfanın en başında nelere ihtiyacım olduğunu yazdım modellemeciler yardım edebilirse çok iyi olur ilgilenenler mesaj atarsa sevinirim

kılıçlardan çok şimdi fes kavuk şalvar gibi şeylere daha çok ihtiyaç var ama süvariler için kılıçlarda olsa güzel olur tabi

üç sorum olacak:
1-Lordlar falan kimlerden olacak? O zamanın ünlü generalleri falan mı? Ya da daha açık sorayım; tarihe tamamen bağlı mı kalacak?
2-Bildiğim kadarıyla normalde bütün devletler birbirine şavaş açabiliyor. İtilaf devletleri ve Türk kuvvetleri kendi aralarında kapışırsa saçma olmaz mı?
3-İtilaf devletleri olarak oynanılabilecek mi?(oynayacağımdan değil ha :grin:)

Oguzhan said:
üç sorum olacak:
1-Lordlar falan kimlerden olacak? O zamanın ünlü generalleri falan mı? Ya da daha açık sorayım; tarihe tamamen bağlı mı kalacak?
2-Bildiğim kadarıyla normalde bütün devletler birbirine şavaş açabiliyor. İtilaf devletleri ve Türk kuvvetleri kendi aralarında kapışırsa saçma olmaz mı?
3-İtilaf devletleri olarak oynanılabilecek mi?(oynayacağımdan değil ha :grin:)

1-lordlar komutanlardan olucak tabi kral ve bazı önemli lordlar önemli komutanlarla değiştirilecel
2-O konuda yardım edebilecek biri varsa iyi olur tabi bn nasıl olucak bilmiyorum
3-Onun için bir anket açalım

hişt hoop noluyor lan antifiriz izin istesin  mi? niye ben istiyom olum (tabi isterim oda bir yardım da) adam canavar değil ki lan :grin:

istemiyim demiyorum ama niye ben?

pasa said:
çünkü sen seçilmiş kişisin :twisted:
nereye düştüm lan? taleworlds forumları mı? film seti mi? tımarhane mi?

ben isterim şaka yapıyorum ama bir açıklayın niye ben?

Back
Top Bottom