yeni diyarlar

sizce başka neler olmalı

• asya ülkeleri

Votes: 19 29.2%
  • afrika ülkeleri

Votes: 8 12.3%
  • gezgin kavimler

Votes: 21 32.3%
  • tamamen hayali kavimler (zırhları falan gerçek hayattan alıntı olmayan)

Votes: 17 26.2%

• Total voters
    65

Users who are viewing this thread

lordGrunwalder said:
efendim bence oyuna yeni diyarlar gelmeli mesela kalradya dışında kıtalar hani tam bir dünya yapsınlar gemiyle kalradayadan ayrılalım adalar asya ülkelerini temsil eden ülkeler hani mesela bir npc vardı adını unuttum şu zenci kadın eğer başarısız olursak bize gemiyle kalradya dışında diyarlar arayacağını diyordu mesela sarranid ve vaegire dikkat ederseniz haritasında karayla bağlantılı olan ama gidemediğimiz yerler vardı ara sıra orlardan kalradyaya gelen yağmacı kavimler haritaya girse falan ?

Yeni diyarlar yerine oyunda boş olan adalar var oralara yerleşim yapsalar güzel olurdu.

efendim bence oyuna yeni diyarlar gelmeli mesela kalradya dışında kıtalar hani tam bir dünya yapsınlar gemiyle kalradayadan ayrılalım adalar asya ülkelerini temsil eden ülkeler hani mesela bir npc vardı adını unuttum şu zenci kadın eğer başarısız olursak bize gemiyle kalradya dışında diyarlar arayacağını diyordu mesela sarranid ve vaegire dikkat ederseniz haritasında karayla bağlantılı olan ama gidemediğimiz yerler vardı ara sıra orlardan kalradyaya gelen yağmacı kavimler haritaya girse falan ?
selam ztn yüksek ihtimal bir dlc ile sturgialıların ve vlandiaların geldiği ana vatanları koyucaklar

Dlc ile yeni diyarlar gelir diye bekliyorum bende. Hatta ilk gelen uzak doğu medeniyetleri olabilir. Hani bu gizli sandıklarda samuray eşyaları falan vardı. Oradan içlerinde bir ukde kalmış olabilir. ?

Back
Top Bottom