Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

haydii,

ttnet'e geçem dedim,
yerden yere gömdüler,
superonline'ı övdüler.
superonline'a geçem dedim,
ona da şimdi gömüyolar. :sad:

aga türkiye'de güzel bir internet yok mudur bea? gerçi henüz geçmedim ama hevesim vardı.

Gronax said:
haydii,

ttnet'e geçem dedim,
yerden yere gömdüler,
superonline'ı övdüler.
superonline'a geçem dedim,
ona da şimdi gömüyolar. :sad:

aga türkiye'de güzel bir internet yok mudur bea? gerçi henüz geçmedim ama hevesim vardı.

Şiir olmamış yanlız. :sad:

Super online banada attı öyle bir kazık gelmişler kapıya fiber internet felan fisman dedimişler babama babamda yemiş daha sonra mahallemizde fiber internet olmadıgını söylediler biz ttnetten çoktan  ayrılmıştık 8 mbit sınırsızda kaldık oda değil acayip yavaş arkadaş.

Söylemeden edemedim içimde kalmaısn

Hep Turkcell'in işi. Tek başınayken indirme hızı 3 mb olabiliyordu sınır 2 mb iken. Pingim 0 oluyordu yahu! Sorun oldumu arıyodum, adamlar başka dillerde özür diliyodu. Şimdiki müşteri hizmetleri "araştırmadan geçmeseydin kardeşim" diyor be. Bi reklamları yapılsın diye birleştiler onuda düzgün yapmadı Turkcell.

RisenFaw said:
http://www.akilli.tv/video/611805/Ceza-Yalan-Soylediler.aspx

Vasili ve Gigity güzel bir düet yapabilirler bence

bu konuda 2 dörtlük yazmak isterdim ama genellikle küfür içerecegi için susuyorum. :smile:

O değil de hayat ne garip lan. Konuyu gördüm hüzünlendim. Yeni ilçe map'ine ve class'lara alışmaya çalışıyorum. Atlı oynamayı bıraktım, bisikletli alıyorum artık yeni haritada. Değişik değişik ekipmanlar var, çok acayip.

Neyse soranlara selamlar :smile:

Back
Top Bottom