Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Yabancı stream'da maçın MVP'si için oylama başlattılar El_Hasib, Mia ve Morii(:grin:) arasında gidip geldi ama emin olmamakla beraber Mia seçildi sanırım. Tebrikler. :smile:

brn280 said:
Mia reyiz dedim dedim dinlemediniz bakın noldu şimdi ? Hah bizim Mia en iyi oyuncu seçildi ...
Tebrikler
Gannicus'un verdiği manevi destek ile bunu başarabileceğime inanıyordum ve başardımda ! Bu da umarım Araf'a iyi bir mesaj olmuştur.

Mia said:
brn280 said:
Mia reyiz dedim dedim dinlemediniz bakın noldu şimdi ? Hah bizim[size=12pt] Mia en iyi oyuncu seçildi... [/size]
Tebrikler
Gannicus'un verdiği manevi destek ile bunu başarabileceğime inanıyordum ve başardımda ! Bu da umarım Araf'a iyi bir mesaj olmuştur.

3wd7b.png

nativeyle eskisi kadar ilgilenemedigim icin klandan çıkmaya karar verdim burda cok iyi arkadaşlıklar edindim hepinize üstümde emegi gecen herkese çok çok teşekkür ediyorum ilerisi için başarılar :smile:

RemiGaillard said:
nativeyle eskisi kadar ilgilenemedigim icin klandan çıkmaya karar verdim burda cok iyi arkadaşlıklar edindim hepinize üstümde emegi gecen herkese çok çok teşekkür ediyorum ilerisi için başarılar :smile:

Yolun açık olsun arda  :smile:

enl_aweek2.png

choix2.png

coatofarms29.png

RENEGADES vs TEAM RUSH RUSH

14 - 1
Maps-Factions:
Liman Saldırısı - Rhodok vs Sarranid
Karlı Köy - Nord vs Nord

29.03.2012, 21:00

Başarılar. Uğraşıcak zamanınız var mı bilmem ama napoyla konuşup canlı yayınlatabilirseniz gerçekten harika olur. Çok güzel ve heyecanlı bir maç olucaktır. Efsane deve karşı taze dev.

Back
Top Bottom