Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Users who are viewing this thread

Mobil oyun konusunu aramaya üşendim buraya yazayım. Telefon için güncel güzel oyunlar arıyorum. Saracak bir şeyler olsun da dövüş de olur puzzle da strateji de mmo da. Ama clash royale gibi oyunlar istemiyorum. Aşırı mücadeleci oyunları da sevmiyorum. Dungeon hunter gibi bir şeyler olabilir mesela.

Hack 'n Slash RPG Oyunu arıyorum bu aralar.

Tam olarak Diablo tarzı olsa

Skill tree si büyük olmayan

Çok eski olmamak şartıyla böyle bir oyun öneren var mı ?

half life 2 yi indirimdeyken satın aldım biraz oynayıp bıraktım güzel gelmedi, bildiğin cs nin single playeri işte birsürü böcek falan öldürüyon napıyım onu ben gider cs de gerçek adam öldürür sinirlendiririm half life ın sevilmesinin en büyük sebebi ilk oyunu zaten shooter türü oyunlarda ilk çağı başlatması ancak ben o dönemde oynamadım counter ile source oyununda tanıştım 1.5 yada 1.6 ile değil bu yüzden half life eski nesildeki o çekiciliği güzelliği bende yok etkilemiyor beni

bana yeni oyunlarla gelin şu konuya ne zaman tavsiye için yazsam aynı oyunlarla geliyonuz kaç kere söylendi BF4 almayacam işte başka oyun mu kalmadı piyasada cioss kardeş

düzeltme: imla

Yazık lan çocukluğunu yaşayamamış. Half Life oynamış biri milenyum sıpalarından farksız. zaten sana fazla gelir Half Life evreni hatta Portal bile aşar.

Battlefield 4 önerilmeyecek bir oyun mu? Hala daha en iyi mp fps.

Şöyle kiralık katil olduğumuz, nasıl desem parayla adam öldürüp sonrada o parayla kendimizi geliştirebildiğimiz, izleyen varsa Naruto da ki Akatsuki gibi, bir oyun var mı bilen?

8 yaşındaki kardeşim için oyun arıyorum. GTA tarzı oyunları çok sevmiyor Age of gibi oyunlarda da yerine çekilip sur falan çekiyor sadece. FPS seviyor genelde. Benim bilgisayarımda CS:GO kendisinkinde 1.6 oynuyor. Bilerek öğretmiyorum oyunları kendi kendine öğrenmesi için. O yüzden kılıçlı kalkalı olmayan, tercihen fps, düşük sistem isteyen ve çok komplike olmayan oyunlar arıyorum.

Ayro said:
8 yaşındaki kardeşim için oyun arıyorum. GTA tarzı oyunları çok sevmiyor Age of gibi oyunlarda da yerine çekilip sur falan çekiyor sadece. FPS seviyor genelde. Benim bilgisayarımda CS:GO kendisinkinde 1.6 oynuyor. Bilerek öğretmiyorum oyunları kendi kendine öğrenmesi için. O yüzden kılıçlı kalkalı olmayan, tercihen fps, düşük sistem isteyen ve çok komplike olmayan oyunlar arıyorum.
call of duty modern warfare 1-2-3

Ben de oynamasını istemiyorum ancak dışarıda oynayan çocuk yok, hep televizyon izleyeceğine oyun oynasın en azından.(Kitap okumadan oynatmıyorum tabi) Oyunsuz verince bilgisayarı da gidip aptal aptal Türk youtube oyun kanallarını izliyor.

Bir şeyler yapılmalı bu çocukların sosyalleşmesi ile ilgili. İleri nesiller çok sıkıntılı olacak yoksa :/.

findenin dediği gibi mw1 kaldırmışsa 2 ve 3 de kaldırır, hemen hemen aynı oyun.

hem hikaye açısından da çok zengindi mw serisi, 1'i oynayıp 2 ve 3'e bakmadan nasıl durdunuz merak ediyorum :grin:

Hardrad of Saxon said:
Şöyle kiralık katil olduğumuz, nasıl desem parayla adam öldürüp sonrada o parayla kendimizi geliştirebildiğimiz, izleyen varsa Naruto da ki Akatsuki gibi, bir oyun var mı bilen?

Şöyle bir oyun varsa gerçekten söyleyebilir misiniz? Gerçekten böyle tarz oyunları çok seviyorum bu aralar oyun kıtlığıda var bende.Çok iyi gider  :mrgreen:

Back
Top Bottom