Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Korsarz said:
Clandan ayrılıyorum. Her şey için çok saolun.RRush çok değerli bir klan.Fakat artık oyunda bir amacım kalmadı.Eskisi gibi zevk veren bir oyun değil benim için.Bir yandan warband i de bırakıyorum.Bir çok arkadaş edindim.Herhangi birini kırdıysam beni affetsin.                             
  Acıbademli,SonOsmanlı,Charger,Luna,Feachix,Rayden,Jedimaster,Kaltvien,Barbarossa,Goliath,Zeus,Steppe,Airel,Cattie,Nemeruis, Reflex,Lethal,Segant,Gannicus,Otto,Nirvana,Rainmaker  ve özellikle en yakın dostum bu oyuna en başında beraber başladığım herzaman yanımda olan Witchking'e  oyun hayatında başarılar. Hepsi benim için önemli arkadaşlar.
Aynı şekilde abi sağol

Eh işte Leon ne olsun, canım sıkılıyor şu aralar. Cidden herkes yaşlanmış çoluk çocuğa karışmış kimseyi bulamıyorum ortada konuşacak, kısacası nickime uygun yaşıyorum, onun haricinde sen nasılsın ?

Harbiden bayağıdır kaliteli müzik atmamışım.

Wicked Tavern Fanatics'ten bir mail geldi. Acmak istermisiniz? Evet icin "EVET" yazin. Hayir ozelligimiz calismamaktadir.

RRush kingdim,

Yetim Haringoth, Yanardoner Harlaus'un kizi Isollayi kacirdi, taverna sakinleri olarak kizin G**tunu kurtarmayi kendimize amac edindik. Haringoth la ve Emperyalist Svadya Birlesik Kapitalist Gucler Birligi ile girecegimiz savasta kadim dostlarimizi cepheye cagiriyoruz.

Adalet ve onur getirelim bu topraklara. Haringoth'un gozlerini Isolla'nin G**tunden kurtarmak icin bize katilin, guclerimizi birlestirelim.

En yakin zamanda cevap vermeniz dilegiyle.

Saygilar,
WTF WOTOFOK

Back
Top Bottom