[AG] Anatolian Guards

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Xaiei said:
ENL_France_2
19.06.2011

Anatolian Guards 19 - 1 Comunidad Hispana de Simulación

2znolyd.jpg
2m32v7o.jpg

25zp2yf.jpg
2eb6f5v.jpg

TECH_B1R kardeşim doğum günün kutlu olsun. Seni tanıdığımız için çok sevinçliyiz. AGye sonradan gelmene rağmen klana olan bağlılığın sevgin bizlere olan saygını sevgini takdir ediyorum. Hayatının güzel anılar içerisinde geçmesi dileğiyle sen en güzellerini hak ediyorsun arkadaşım.

çok teşekkür ederim kardeşim klana geldiğimden beri gösterdiğiniz ilgi alaka beni klana bağladı aradığımı burda buldum teşekkür ederim hakkımdaki düşüncelerin için tekrar teşekkürler.

TeCH_B1R said:
UbErLoW said:
Müthiş bir kişiliği olan tech bir kardeşimin doğum gününü kutlarım =)
Çok teşekkür ederim. :smile:

teko çok sıcakkanlı bır adamsın senınle cok ortak noktamız var (steamdan yaptıgımız muhabbetler özellikle) doğum günün kutlu olsun arkadaşım nıce beraber senelere inşallah

_AG_Harlequin said:
TeCH_B1R said:
UbErLoW said:
Müthiş bir kişiliği olan tech bir kardeşimin doğum gününü kutlarım =)
Çok teşekkür ederim. :smile:

teko çok sıcakkanlı bır adamsın senınle cok ortak noktamız var (steamdan yaptıgımız muhabbetler özellikle) doğum günün kutlu olsun arkadaşım nıce beraber senelere inşallah
eyw güzel kardeşim çok teşekkürler. :smile:

Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…  :grin:

techbir emmi valla kusura bakma ben öyle uzun şeyler yazamıom pek biraz sorunum var o konuda :grin: doğum günün kutlu olsun iiki bizimlesin :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom