Yeni klan açıldı gelin bekliyorum

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aslında amacım bunu protesto etmekti dolaydı yoldan ne kadar komik bi durum olduğunu herkese göstermek belki bu sayede her gün klan açılmasını engellemek

UbErLoW said:
insanların klan açmasına tabiki karşı değilim benim canımı sıkan bilinçsiz yapılması

Bir adam yaranabilmek için "Klan kurma şartları okunmuş ve kabul edilmiştir." yazmıştı. :grin:

Bu başlığı açmaktaki anlam hoşuma gitti. Espirili bir şekilde saçma sapan klanlar açılmasına güzel bi gönderme helal jedi valla şaşırdım ne diyim senden böyle bişi beklemezdim :grin::grin::

Kilic_Bey said:
pardonda millet klan açıyorsa size ne ....
batıyormu ....

egitim_sart.jpg

JPetrucci said:
Bu başlığı açmaktaki anlam hoşuma gitti. Espirili bir şekilde saçma sapan klanlar açılmasına güzel bi gönderme helal jedi valla şaşırdım ne diyim senden böyle bişi beklemezdim :grin::grin::
Bende daha ne numaralar var hermesciim :grin:

UbErLoW said:
Aslında amacım bunu protesto etmekti dolaydı yoldan ne kadar komik bi durum olduğunu herkese göstermek belki bu sayede her gün klan açılmasını engellemek

Adam espirili yaklaşmış niye eleştiriyosunuz gerçekten güzel protesto etmiş ne var bunda :smile:

EagleClaw_Vendetta said:
UbErLoW said:

Adam espirili yaklaşmış niye eleştiriyosunuz gerçekten güzel protesto etmiş ne var bunda :smile:

anlayanlar bişi dememedi de bakış açısı :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom