SxE Tarzı ( Warband Güvenlik Yazılım Programı )

Users who are viewing this thread

Kilic_Bey

Sergeant at Arms
Arkadaşlar planlarımızı sürdürüyoruz elimizde bir fiyat olmaamasına rağmen oyun yöneticileri kısa sürede buna el atmassa warbandın sağ kalabilmesi için cs de kullanılan böyle bir yazılım şart olduğunu düşünüyorum biz çağ host olarak bu iş için biraz kaynak ayırabiliriz ancak ne kadar eksiğimiz kalır ne kadar yeterli kalırız bilmiyoruz muhtemelen bu güvenlik yazılımı işe yarıyacaktır ama böyle birşey olursa diye fikirlerinizi sormak istedim ??

Bu plan çerçevesinde yerel kalmıycaktır bu plan uluslar arası çapta düşünülecektir ... ama önce yereldeki fikirleri-önerileri görmek gerekli ...

@ Hileye deneme fırsatım olmadı nasıl bir yazılım olduğunu su an itibariyle kestirmiyorum temin edip bakıcam ...

Pach gelse bile Sp nin kaldırılması gerekicek Nedeni auto block un sp zekasını kullanması ile oluşur aynı Bazı duel swlerindeki misal Kral harlus gibi

nonever said:
Pach gelse bile Sp nin kaldırılması gerekicek Nedeni auto block un sp zekasını kullanması ile oluşur aynı Bazı duel swlerindeki misal Kral harlus gibi
evet swadian castle kral harlaus hiç ölmüyor ama zayıf noktası sadece aşağıya blok yapabiliyor

İyi niyetlerinizi anlıyorum, ancak bu tür şeyler ile Warband'a çözüm getirilemez. Warband'ın her tarafı açık. Bu tarz programlar ne yazık ki asla işe yaramazlar.

ben sunucu lara bir patch üyklenmis ayrıca oyuncunun anti hile prıogramını açıp girmesi bence birçok tusun engellenmesi ayrıca sunucu dosyalarıyla sürekli irtibat kurması bu anti hile dosyasının engelleyebilir diye düşünmüştüm ...

Back
Top Bottom