Salut ma ajutati si pe mn cu un sfat micutz micutz

Users who are viewing this thread

pitbul

Recruit
salut miam facut un micut castel miam bagat 300 de soltadti full upgrade in el am strans multi bani etc .. dar problema este ca nu mai sunt la pace cu nici un fel de regat vreau sa o dau la pace cu un regat ca sa pot sa cuceresc alte castele sa pot recruta soldati aveti vreo idee va rog frumos
 
Daca accepti un sfat prietenesc, scrie si tu corect si s-ar putea sa ai mai multe sanse sa fii ajutat.
Scrisul corect e o forma de politete, in special pe forumuri unde oamenii nu au vizual sansa sa vada ca esti baiat de treaba! :smile:
 
cifre said:
Daca accepti un sfat prietenesc, scrie si tu corect si s-ar putea sa ai mai multe sanse sa fii ajutat.
Scrisul corect e o forma de politete, in special pe forumuri unde oamenii nu au vizual sansa sa vada ca esti baiat de treaba! :smile:
  Cred ca i-ai explicat prea complicat ,nu cred ca o sa te inteleaga... Problema grava e ca de asta sunt cu milioanele !
 
Byzantin said:
cifre said:
Daca accepti un sfat prietenesc, scrie si tu corect si s-ar putea sa ai mai multe sanse sa fii ajutat.
Scrisul corect e o forma de politete, in special pe forumuri unde oamenii nu au vizual sansa sa vada ca esti baiat de treaba! :smile:
  Cred ca i-ai explicat prea complicat ,nu cred ca o sa te inteleaga... Problema grava e ca de asta sunt cu milioanele !

crezi ca toti is ca tn ma sa nu inteleaga -_- ce but
 
Cel mai bun mod de a face pace e sa domini total cealalta factiune, cand un rege vede ca pierderile din razboiul cu tine sunt prea mari o sa incerce sa faca pace. Asta s-ar putea sa nu mearga daca right to rule-ul tau este prea mic pentru ca esti vazut ca un barbar (nu ca un rege) de ceilalti. Ar ajuta si daca ai incerca sa mai cuceresti ceva pentru ca daca ai un singur castel celelalte factiuni te vor vedea doar ca pe o oportunitate sa isi largeasca granitele.    Sper ca te-am ajutat :fruity:
 
Back
Top Bottom