Pandoras Gaming

Users who are viewing this thread

Wardo Flake said:
İsim: Furkan
Oyun ismi : Wardo
Günlük Aktif Zaman : En az 4 saat
Deneyimleriniz? : Iron Ravens klanında bulundum fakat ben girdikten yaklaşık 1 ay sonra falan pasife alındı. Aynı zamanda Napolenic Wars'da 49th de 21e de bulundum ve şu anda ise Nr2 de oynuyorum.
Teamspeak3 : Var [x] Yok []
Mikrofon : Var [x] Yok []
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? : Uzun zamandır M&B: Warband oynuyorum fakat bu zamanımın çoğunu Napoleonic Wars oyuncusu olarak geçirdim. Aynı zamanda Native oyuncusu olmak istiyorum ve bu nedenle düzenli bir şekilde maç ve antrenman yapan bir klan arıyorum. Native oyunculuğumu daha da ileri götürebilmek için antrenmanlar yapmam ve taktikler öğrenebilmem için maçlar yapan bir klan arıyorum. Bu nedenden dolayı size başvuru yapmayı tercih ettim. Açık konuşmak gerekirse beni neden kabul etmeniz gerektiğine dair çok bir fikrim yok. Fazla ünlü, ismi duyulmuş birisi değilim fakat yaklaşık 4-5 ay önce yapılan 2018 TR WKT (Warband Kargı Turnuvası) şampiyonu olmuş bulunmaktayım. Dediğim gibi daha iyi bir oyuncu olmak ve Native'de bir klanda oynamak için sizlere başvuru yapmayı tercih ettim.

Steamdan ulaş bana dostum.

Nakashima Kyoji said:
Wardo Flake said:
İsim: Furkan
Oyun ismi : Wardo
Günlük Aktif Zaman : En az 4 saat
Deneyimleriniz? : Iron Ravens klanında bulundum fakat ben girdikten yaklaşık 1 ay sonra falan pasife alındı. Aynı zamanda Napolenic Wars'da 49th de 21e de bulundum ve şu anda ise Nr2 de oynuyorum.
Teamspeak3 : Var [x] Yok []
Mikrofon : Var [x] Yok []
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? : Uzun zamandır M&B: Warband oynuyorum fakat bu zamanımın çoğunu Napoleonic Wars oyuncusu olarak geçirdim. Aynı zamanda Native oyuncusu olmak istiyorum ve bu nedenle düzenli bir şekilde maç ve antrenman yapan bir klan arıyorum. Native oyunculuğumu daha da ileri götürebilmek için antrenmanlar yapmam ve taktikler öğrenebilmem için maçlar yapan bir klan arıyorum. Bu nedenden dolayı size başvuru yapmayı tercih ettim. Açık konuşmak gerekirse beni neden kabul etmeniz gerektiğine dair çok bir fikrim yok. Fazla ünlü, ismi duyulmuş birisi değilim fakat yaklaşık 4-5 ay önce yapılan 2018 TR WKT (Warband Kargı Turnuvası) şampiyonu olmuş bulunmaktayım. Dediğim gibi daha iyi bir oyuncu olmak ve Native'de bir klanda oynamak için sizlere başvuru yapmayı tercih ettim.

Steamdan ulaş bana dostum.
Biz sizi ararız.

A0XzJv.png

Pandoras Gaming olarak sağlam bir geri dönüş yapma kararı aldık. Kadromuzu güncelleyip, Başlıca ana modülümüz olan Native olmak üzere, PW - PK - NW - VQ vb. Modlarda aktif olarak oynama kararı aldık. 2012'den beri aynı olan tasarımı da artık bir değiştirme kararı aldık. Ondan dolayı şuanlık tasarım bitene kadar konu kilitli kalacaktır. Bu olayı aslında dönüm noktası olarakta görebiliriz, çünkü biliyorsunuz ki Pandoras çok fazla "Aktif - Pasif" oluşu ile tanınmış bir oluşumdur. Bundan dolayı eski - yeni oyuncular genelde bize katılırken bir tereddütte bulunuyor. ( -Acaba katılırsam bu kaleye koyup şut çektiğimin Gameshero'su klanı tekrar kapatır mı? ). Şunu söylemek gerekirse eğer ki, beklediğimiz randımanı tutturabilirsek bizim için klanı kapatmak gibi bir durum söz konusu olmaz. Fakat bu randıman oluşmazsa, üzülerek belirtmeliyim ki Pandoras Gaming için artık bir son demektir. Evet yanlış okumadınız pasif değil, kapanmaya gidecek bir durum. Nedeni ise aslında ortada. Herkes hayatını yola koydu diyebiliriz. Kısaca herkes büyüdü. Neyse dediğimiz gibi, geçmişe bir perde çekip yeni bir sayfa açacağız. Bu yüzden buna aslında Pandoras'ın son dirilişi diyebiliriz. Tekrarlıyorum eğer ki istediğimiz randımanı tutturabilirsek tabii ki devam edeceğiz. Fakat tutturamadığımız taktirde biz de klan mezarlığındaki yerimizi alıp, Bannerlord'a kadar orada yatacağız. Umarım herkes için hayırlısı olur. Çok kısa bir zamanda yeni tasarım ve yeni bir Pandoras ile görüşmek üzere!

Don't mess with the Pandoras Box, for We are PANDORAS. We are the Family!"​

Aranızdan çıkmadı bir adam
Yolunuza ermedi hiç kafam
Kaçamadım oda benim hatam

Biancopr said:
Klanın en aktif zamanlarını hep benim sınav senelerime denk getirmesiyle artık Levent'in beni sevmediği kanaatine vardım. :iamamoron:
Bu saatten sonra daha aktif olmaz desene.

Mahmut Sevket Pasha said:
Nakashima Kyoji said:
Bugün "Raiders Stein" ile yaptığımız maçı 12-1 kazandık. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum.
Nakashima Kyoji said:
Bugün Nordic Empire ile yaptığımız maçı 12-0 kazandık. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum.
images
Ne ara aktif olduk

Biraz oldu işte.

Mahmut Sevket Pasha said:
Nakashima Kyoji said:
Bugün "Raiders Stein" ile yaptığımız maçı 12-1 kazandık. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum.
Nakashima Kyoji said:
Bugün Nordic Empire ile yaptığımız maçı 12-0 kazandık. Kendilerine centilmence oynadıkları için teşekkür ediyorum.
images
Ne ara aktif olduk
:lol: :lol: :lol: :lol:

Back
Top Bottom