[Legend] Legend Forces - Alımlar Açıktır.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klan Konumuz Hayırlı OLsun !  :shock:[Hiç açılmayacak sanmıştım ... ]

Lütfen Bir Klanın sayfasını kirletmeyelim , kirletenleri uyaralım ...[Tartışmalarınız özelden olursa daha iyi olur]

erennuman_mb said:
Geç olsada farketmen güzel Omer :razz:. Ara Sıra uğrarsin buralara değil mi?? :smile:

Haha , tabiiki Ama sen steama gelmeyi düşünür müsün acaba ???

Maalesef klanimiz kapanmıştır. Şuana kadar klanimizda yer alanlara, klanımiza destekte bulunan herkese tesekkürlerimizi sunuyoruz. Klanimizdaki üyelerimizin gelecekte başarılı olmalarıni diliyoruz. hayatta mutluluklar diliyoruz.
Klanin kapanma nedeni ise klandaki bazı disiplinsiz üyeler dolayısıyla kapanmıştır diyebiliriz.
Teşekkürler...

erennuman_mb said:
Maalesef klanimiz kapanmıştır. Şuana kadar klanimizda yer alanlara, klanımiza destekte bulunan herkese tesekkürlerimizi sunuyoruz. Klanimizdaki üyelerimizin gelecekte başarılı olmalarıni diliyoruz. hayatta mutluluklar diliyoruz.
Klanin kapanma nedeni ise klandaki bazı disiplinsiz üyeler dolayısıyla kapanmıştır diyebiliriz.
Teşekkürler...

:cry:

İyi etmişsin bence. Zamanında bende aynı sebepten kapatmıştım klanımı. Şuan ne kadar rahat ve huzurlusundur tahmin edebiliyorum :smile: Klana alınanları incelemek gerek. Tecrübe edindin en azından.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom