Komutanların İsimlerini Değiştirme (Yardım Lütfen)

Users who are viewing this thread

yankees

Regular
oyundaki komutanların isimlerini nasıl değiştiriyoruz bilen varmı lütfen açıklayın..........

flodcu said:
Module sistemden veya troops editörden değişebilirsin.

ben c/program files/mount blade/modules/troops a giriyorum ordan not defterini açıyorum isimleri değiştiriyorum ama çıkmıyor neden acaba bi el atsana qanqa şu işe

Troop editörden deiştir.Aç eğitimi var aç en altlara gel lordf ları görcen sonra tıkla ona ismini bak ve dieştir bu kadar

ve bunu demeden geçemicem;

yankees said:
flodcu said:
Module sistemden veya troops editörden değişebilirsin.

ben c/program files/mount blade/modules/troops a giriyorum ordan not defterini açıyorum isimleri değiştiriyorum ama çıkmıyor neden acaba bi el atsana qanqa şu işe

Ordaki "Q" harfi nin açılımı "küyuğu" olarak açılıyor buda demek oluyor k allah yardımcımız olsun yani bu kadarmı kötü türkçe kullanılır (şuan senin için demiyorum daha kötüleride var  sen daha kötüye gştmeden dur derim) ağlayasım geldi yani acıdım halimize demek sen şunu demek istemişsin orda
--küyuğu an küyuğu a
bu nedemk :S
ordaki "q" harfi aslında "k" olmalıydı dicek bişey bulamıyorum ... :S

boşwer sen onu kardeşim şekil olsun diye alışmışız bu komutanlara isim nasıl atıcaz onu sölersen daha çok yardımın geçmiş olur...

olmuooo yinede ismini değiştiriyorum programdan oyundaa yine aynı isim nerden yapcaz bunu???????????????????????????????

Yankee forumun karizmasını çiziyorsun, doğru düzgün yazılar yaz.
İmla kurallarına uymaya çalış. Uyma, uymaya çalış benim gibi.

7 Day Theory said:
ama yeni karakterle başlaman lazım oyuna :mrgreen: eğer değişiklik yaptıysan o zaman belli olur :smile:

yeni karakterle başladım yine olmadı başka nasıl değiştirinir fikriniz yokmu

Back
Top Bottom