Kaplama.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
deJAvu said:
Eğer modunuz da kaplama bilen yoksa vay halinize  :mrgreen:

Kaplama bilen kişiler var ama pc sorun. 4 kişi kaplama biliyor. Glaber en profesyöneli ama pc hata verdi onda da. Bu yüzden yapamadık. Bizim modumuzu baltalayacağına kendi kaplı modellerini 3d modeller konusuna koy da görelim  :wink:

Rolf Evinden Rolf said:
deJAvu said:

Kaplama bilen kişiler var ama pc sorun. 4 kişi kaplama biliyor. Glaber en profesyöneli ama pc hata verdi onda da. Bu yüzden yapamadık. Bizim modumuzu baltalayacağına kendi kaplı modellerini 3d modeller konusuna koy da görelim  :wink:

Tartışma çıkarma... Dediğim gibi, parçalara bölmek daha kolay, sen zor desen de. Bump yaparken zorlanırsınız, kaldırıyor olsa da.

Sir_Lancelot_Bj said:
Rolf Evinden Rolf said:
deJAvu said:

Tartışma çıkarma... Dediğim gibi, parçalara bölmek daha kolay, sen zor desen de. Bump yaparken zorlanırsınız, kaldırıyor olsa da.

İyi de nerde görsem birinin modelini onunu bununu baltalıyor. Ben burada yardım istedim. Teşekkürler tekrar deniycem.

1. si ben en az 4 5 model paylaştım

2. si kimin modu nu baltalamışım link ver öyle konuşmak la olmuyor.

Ayrıca ben modunu zu baltalamak istememiştim aklımdan bile geçmedi...

Edit:

baltay.png

tabloyo.png

scaled.php

scaled.php

kkl6.png

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

BUYUR BUNLAR YETERLİ SANIRIM

güzel kardeşim ben kaplıcam işim var demedimmi konusmada ?
edit:dejavu kardeşim merak etme kaplamayı biliyoruz :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom