Kızı vermiyolar yardım

Users who are viewing this thread

lthiorpwns

Recruit
Öncelikle herkese merhaba.Rhodok krallığı hiçbir savaşa girmediği için bende aksiyon olsun diye evlenme işine sardım  :cool:
Forumdaki rehberleri okudum hepsini uyguladım ne yaparsam kızın babası duyduğuma göre gizli görüşüyormuşsunuz
başka planlarım var gibi şeyler söylüyor ve babasıyla İlişki puanım '1' düşüyor.Rehberlerde namın ve onurun yüksek olmalı diyordu benim namım adamdan 100 daha fazla onurum da 10 ne yapmalıyım?Adamla ilişkim 45 kızla 32 adamla mı kızla mı evlenicem anlamadım.

lthiorpwns said:
Öncelikle herkese merhaba.Rhodok krallığı hiçbir savaşa girmediği için bende aksiyon olsun diye evlenme işine sardım  :cool:
Forumdaki rehberleri okudum hepsini uyguladım ne yaparsam kızın babası duyduğuma göre gizli görüşüyormuşsunuz
başka planlarım var gibi şeyler söylüyor ve babasıyla İlişki puanım '1' düşüyor.Rehberlerde namın ve onurun yüksek olmalı diyordu benim namım adamdan 100 daha fazla onurum da 10 ne yapmalıyım?Adamla ilişkim 45 kızla 32 adamla mı kızla mı evlenicem anlamadım.

onurun kötüdür.Ayrıca önce adamdan izin alcan sonra kızlan görüşcen ohoo yoksa hep düşer :grin:::grin::grin::grin:::grin:

hehehe

Ayrıca şehrin filan olsun.Rodokların derebeyi olman lazım :grin::grin::grin::grin::grin:

Ayrıcada namın babasından yüksek olması yararına.

Ayrıca o adamı düelloya davet et yen kız onunla görüşmesi yasaklanıyor :grin::grin::grin::grin:

Atilla__Han said:
nam tavan yapsın hertürlü kızı alırsınız. hatta kralın karıyı bile alırsınız anasını satim  :mrgreen:

Olsa Dükkan senin  :mrgreen:

ee kazanıcan işte nam ını paso savaşlara gir lezzalit i al talimci özelliği var onla çok rahat sarranid memlüğü çıkarırsın

Atilla__Han said:
ee kazanıcan işte nam ını paso savaşlara gir lezzalit i al talimci özelliği var onla çok rahat sarranid memlüğü çıkarırsın

doğru söylüyon.Ama savaşlar bir süre sonra nam getimiyor.1300 nam olunca Düşman ordusunu devirse 20 nam ya çıkar ya çıkmaz

Atilla__Han said:
ya zaten hemfikir herkes veagir okçusunun en kral okçu olduğunu ama nord okçusuda piyade + okçu :grin:

Katılıyorum  :mrgreen:

ben evlenirken nam 500 dü Leydi Bryn Görüştüm İlişkimi 22 yaptım babasıyla 50 di sonra kız beni babamdan iste dedi üstelik bir kalemde vardı evlendim onur 8

Ben oyuna başlar başlamaz evleniyorum zorluk çıkarırlarsa kızı kaçırıp bütün ülkeyi yok ediyorum :grin:

kızı kaçır ilişki -20 lere falan düşmüyor lord crahask da bana aynı şeyi yapmıştı kacırdm kızı şimdi ilişki abisiyle 10,20  :cool:

Back
Top Bottom