Kapandı

Users who are viewing this thread

Öncelikle selam.
Burada yaşanan tag çatışma durumu aslında bu tarz community'lerde çok sık yaşanan bir durumdur.Bu yüzden kendimce sıkıntı teşkil etmiyor.Beni asıl şaşırtan şey konusu 2 gün önce açılan klanın kendisinden daha önce buraya gelmiş bir klandan arada hiç çekince olmadan tag'ini değiştirmesini istemesi.Özgüven iyidir güzeldir fakat içi boş olanı fenadır patlatırlar.Tekrardan iyi forumlar :smile:

Öncelikle selam.
Burada yaşanan tag çatışma durumu aslında bu tarz community'lerde çok sık yaşanan bir durumdur.Bu yüzden kendimce sıkıntı teşkil etmiyor.Beni asıl şaşırtan şey konusu 2 gün önce açılan klanın kendisinden daha önce buraya gelmiş bir klandan arada hiç çekince olmadan tag'ini değiştirmesini istemesi.Özgüven iyidir güzeldir fakat içi boş olanı fenadır patlatırlar.Tekrardan iyi forumlar :smile:
Selamlar,iyi sabahlar
Tag değiştirmelerini istediğimiz kısmı gözden kaçırdım sanırım yardımcı olabilir misiniz?

Çalıp, çırpmak gibi nitelendirilmesi hiç hoş değil arkadaşlar. HM'e gelecek olursak, bu durum ileri ki dönemlerde başınızı ağrıtır benden size söylemesi. 10 yıldır bu ortam içerisindeyim, tag benzerliğinden ötürü bile onlarca kavga çıktı gerek forumda gerek Warbandda. En basitinden örneklemem gerekir ise; 6 yıldır içerisinde bulunduğum Golden Horde [GH] klanının pasif olduğu dönemde GH tagıyla başka bir klan ortaya çıkmış. Bu GH tagıyla ortaya çıkan klan kurulduktan 4-5 ay sonra, pasif oyuncularımız Warband oynamaya başladı. Haliyle tagları GH idi. Bir çok sunucuda, kullandıkları tag GH olduğu için yeri geldi küfür yediler, yeri geldi ban yediler. Bir çok insanla aramız durup dururken açıldı. Halbuki hiç bir şeyden haberimiz dahi yoktu.

Şahsi tavsiyem iki klan yöneticilerinin bir araya gelip, konuşmaları. Tagları değiştirmiyorsanız bile değişik varyasyonlarda kullanın.
[HM]
HM |
HM_
[H][M] gibi.

kaç paraysa vereyim parasını değişin şu ismi çocuklar ya. çoluk çocuk parkına döndü ortalık. insan bi' bakınır bu tag'ı kullanan var mı diye.
Kimsenin tagını kullanmıyoruz çoluk çocuk dediğin de 24 23 30 yaşında adamlarız iyi günler bundan sonra kimsenin boş laf yapmamasını rica edeceğim kimsenin tagını aldığımız yok klan isminden tutun tasarımlar tutun bize ait Harsh Martial'ın Mardin ile bir alakası yoktur tutup tag ı farklı bir şekilde yazacak halimiz yok tartışma yaratmak insanları fişeklemeye çalışmak için yazmayın artık buraya mardinliler bir sıkıntınız varsa direk iletişim yerinden bize ulaşın :smile:

Last edited:
Burada bir tartışma yaşanmış. Klan isimlerinde sıkıntı yok ama tag benzerliği ileride sıkıntı yaratabilir. Her iki klan da HM şeklinde bir tag kullanıyorsa aradaki farkı fark etmek çok zor. Bence bu klana Harsh_nickname şeklindeki tag daha çok yakışır. Olayı bu kadar büyütmenin hiçbir anlamı yoktu. Web sitemizi bile kurduk demişsiniz, adamlar tagı değiştirin demiş ismi değil. Halledin bu konuyu.

Burada bir tartışma yaşanmış. Klan isimlerinde sıkıntı yok ama tag benzerliği ileride sıkıntı yaratabilir. Her iki klan da HM şeklinde bir tag kullanıyorsa aradaki farkı fark etmek çok zor. Bence bu klana Harsh_nickname şeklindeki tag daha çok yakışır. Olayı bu kadar büyütmenin hiçbir anlamı yoktu. Web sitemizi bile kurduk demişsiniz, adamlar tagı değiştirin demiş ismi değil. Halledin bu konuyu.
Merhaba öncelikle biz uzun süredir oynuyorduk en sonunda tasarımlarımızı yapıp forumda konu açmaya karar verdik ben ilk sayfalardaki tüm klanların konularını okudum diğer sayfadaki klanlara bakma fırsatım olmadı kimseyle herhangi bir tartışma yaşanmasını istemezdim. Ama arkadaşlar konuyu uzattıkça uzattı bu kadar uğraş sonucu bu kadar hakaret yemenin anlamı yoktu kimsenin bir şeyini çalmadık sadece konumuzu açtık tavsiyenizi değerlendireceğim iyi günler dilerim yardımcı olduğunuz için sağolun.

boşuna tasarımları yapmadık kardeşim Harsh Martial'ı Mardyn House için değiştirmem 30 kişilik klanız web sitemizi bile kurduk çoktan Oldu bir de tasarımlarımızı çalarsınız ne dersiniz :smile:
Dünyanın en iyi tasarımı bu, bunu çalmak yakışık kalmaz HouseMardyn

Back
Top Bottom