Kapandı

Users who are viewing this thread

boşuna tasarımları yapmadık kardeşim Harsh Martial'ı Mardyn House için değiştirmem 30 kişilik klanız web sitemizi bile kurduk çoktan Oldu bir de tasarımlarımızı çalarsınız ne dersiniz :smile:

Siz kendinize "orijinal" bir tag ile klan ismi bulun.Tasarımlarınızı gerekirse biz yaptırırız maksat 30 kişilik klanınızın tasarımları boşa gitmesin.

Arkadaşlar selamlar Harsh Martial üyesiyim ortalık biraz karışmış/kızışmış belli ithamlar gördüm hoş değil ve burada tartışılması gerekilmediğini/uygun olmadığını düşünüyorum eğer bu size büyük problemse discordda konuşmak isterim
Teşekkürler

Arkadaşlar selamlar Harsh Martial üyesiyim ortalık biraz karışmış/kızışmış belli ithamlar gördüm hoş değil ve burada tartışılması gerekilmediğini/uygun olmadığını düşünüyorum eğer bu size büyük problemse discordda konuşmak isterim
Teşekkürler
Zaten direkt olarak buraya yazmadım, kimseye de yazdırmadım. Arkadaşınıza güzel dille anlattım ancak aldığım dönütler pek hoş değildi. Konuşmak istersen Kypchak#0061

Selam güzel kardeşim, başka bir klanın tagını çalmak sana onun başarılarını kazandırmaz. Biraz özgün ol ve House Mardyn tagını kullanmayı bırak bence.

Arkadaşlar çalmak gibi ithamlar erkekliğimize edilen sözler ve benzeri ithamlar gerçekten hoş değil ayrıca konu altına yeni açtığınız hesaplarla yorum yapmanız da mantıklı değil gerçekten bu tartışmayı forum için bitirelim arkadaşlar Steamdan eklerseniz konuşalım HM | DadFneih

Klan tagı hiç bir şekilde değiştirilmeyecektir Mardin ile alakamız yoktur bizim Açılımımız Harsh Martial'dır doal olarak HM Yaptık alfabetik sıraya göre bu doğrudur hiç bir yanlışımız yok tasarımlarımız da bize ait kimseden bir şey çaldığımız yok konumuz da farklıdır açılımımız da tasarımlarımız da bize aittir herkese iyi günler iyi oyunlar dilerim uslubunu bozup yan forum hesabı açanlara da kolay gelsin diyorum..

IP kontrolü yapılır zaten, kimsenin yan hesap açtığı yok. Klanın ismi öyledir veya değildir beni ilgilendirmez ancak halihazırda olan bir tagı kullanman seni düşürür. Daha fazla muhatap olmayacağım sizle, size uzlaşımcı şekilde de yaklaştım.

oradan buradan çalarak bir şey elde edilmez arkadaşlar, özgün olmak her zaman iyidir. farkınızı yaratırsınız bu da ufak bir tavsiyem olsun size. daha fazla yazmayacağım. lmao

Back
Top Bottom