Freestyle Groupfighting Team [TR/EU]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Knime - General Shepherd ? said:
Marcoo said:
Mujahidi said:
Mujahidi said:
Daha çok açılan oluşumdan yana ismi şekli değil, oyuncu kalitesi önemli. Ve aynı zamanda bu zamana kadar NWGFTurkey takımının yerini kapsayacak sağlam ve kaliteli bir takım lazım ki NW ölüyor ne yazık ki.

Lesak bodya nomad var bunların transferi için marco kardeşimiz gece gündüz çalıştı daha napsın çocuk axiom felan mı getirsin
max1m_O_O said:
Takım da Marco Varsa ;_;

Marco = Lose

Milli Takıma sokulan yabancılar kazanmak içindi fakat hiç bir zaman kazanamadılar, transferini yiyim senin o adamları aldın veya almadın Türk olmadıktan sonra bir önemi anlamı yok. Ona bakılırsa bulunması nadir Süngücüleri Milli Takım için savaştırmış gene 1 olamamış takımımız var. Artık yok galiba valla bilemiyorum ne kadar zaman geçti bir zaman bende Milli Takımda oynamıştım daha siz bu ortamda yokken ama yine aynı hatalar yapıldı, yabancılar kim ya gözündeyim ben. O yüzden yiyeyim onları dedim :wink:

keşke oynamasaydın şimdi artisliginden kurtulamayız alan sakattı galiba

Ben anlamiorum neden konu buralara gelior
Bide ben yabanci arkdaslarimla aslinda bi gf takimi kurmak istiordum bazi türk arkdaslarim zorladi gf takimi kur die eu gf takimi kurdum
Ve bu arada benim nwde tanidiklari icin cogu yabanci bana istekte bulundu gf takiminda olabilirmiyim die konuyu baltalamayin artik

Ümit 82 den beri sana şu forumda yazı üslubunu bi öğretemedim gitti, alan sakat değildi sadece istediğini yapamıyordu, konuyu baltalasam böyle yazmazdım neyse uzatmayalım, lakin senden de ricam beni arada çağır, can sıkıntısı müsait olursam gelirim.
[/quote]
Cagiracam tabi :grin:

MrHerobrine said:
Ouhouhoh Uruklardan sonra bunu görmekte güzel oldu :grin:
Yeniden başarılar.
Teşekkürler duramıyoruz gf takımı kurmadan  :grin:

Mujahidi said:
marco otoblok olduçin atıldı arkdşlr

Maalesef ki böyle bir durumla karşılaştık. Önceleri sadece bir şüpheydi daha sonra üstüne gidince itiraf etti otoblok olduğunu.. kendisi defalarca özür dilemesine rağmen kabul etmedim en büyük savunması ise ama marji de otoblok oldu fakat bende o otoblok olsa bile etkisiz eleman fasülye gibi olduğunu söyledim maçlarda. Neyse sonuç olarak bundan sonraki nw kariyerinde daha dürüst bir oyunu tercih etmesini umuyorum ve başaralılar diliyorum.

Evet comolokko arkadaşımız da marjiden oto blok dosyalarını aldıgını itiraf etti arkadaşlar kendilerinden çok utanıyoruz allah ıslah etsin diyoruz SHAME SHAME!!!

Olum bir karar verin artık şu isim konusunda be.

images

Mujahidi said:

Marco Türkçe konuşamadığından mütevellit yaşanan iletişim eksikliğinden ötürü atılmıştır bence.

Hakany said:
Olum bir karar verin artık şu isim konusunda be.

images

Mujahidi said:

Marco Türkçe konuşamadığından mütevellit yaşanan iletişim eksikliğinden ötürü atılmıştır bence.

daha mantıklı ama otoplok işte ypck pişi yok

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom