finalul jocului

Users who are viewing this thread

crisastir

Recruit
m-a lasat cu ochii-n soare...am cucerit toata harta...ce se intampla...nimic?!! este ceva un filmulet sau altceva cine poate sa-mi spuna...am avut o dezamagire mare...sau poti continua cu unii nobili care se rascoala si isi fac alta tara
 
Jocul e tip "sand-box". Faci ce vrei, iar daca ai cucerit toata harta, e cam gata. Eu n-am terminat ultima versiune de Warband (sunt mai mult cu multiplayerul) dar cred ca poti gasi ceva de facut. Eventual, cred ca poti da export la caracter si il poti folosi cu staturile curente in alta campanie (de asta nu sunt sigur - confirmati careva :razz:)
 
crisastir said:
m-a lasat cu ochii-n soare...am cucerit toata harta...ce se intampla...nimic?!! este ceva un filmulet sau altceva cine poate sa-mi spuna...am avut o dezamagire mare...sau poti continua cu unii nobili care se rascoala si isi fac alta tara

Apuca-te de multiplayer...o sa-ti tina ocupati urmatorii ani :smile:
 
In 1.011 am terminat jocul si scria acolo ceva in genu Vaegirs have won,nu mai stiu dar aveam o gramada de sate si orase + castele goale,n-am mai avut rabdare sa termin si Warband acum in a 8-a e crima si pedeapsa  :mad:
 
Acuma nu stiu *** ai terminat tu jocu eu sunt deja in ziua 700 si ceva si lupt alaturi de swadia de muuulta vreme si avem un raboi cu nordicii de la inceputul jocului ! Vreau sa se termine e prea greu castelul meu e chiar la frotiera ( tehlorg castle cred ) si este atacat continuu !!
Nu pot convinge cumva regele sa opreasca razboiul ?
 
  Un amic care mi-a adus si de existenta jocului la cunostinta l-a terminat si din ce am inteles de la el,dupa ce cuceresti toata harta....asta e....iti mai ramane sa te bati cu banditii si dezertorii ca sa nu iti iesi din mana,cred :smile:)) imi pot doar imagina ce income trebuie sa ai de pe toata harta :smile:)
 
Inainte imi placeau modurile la nebunie acuma daca e sa mai joc M&B joc Native.Pana acum cele mai promitatoare moduri sunt Warhammer 40k si Pirates
 
Back
Top Bottom