Resolved Dandik Onboard Laptopumda

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.9
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Merhaba benim dandik onboard laptopumda Atilla Total War çalışıyor donmadan fakat koskoca Bannerlord çalışmıyor
ne zaman tam sürüme geçilicek geforce nowdan oynamaktan istemiyorum artık niye tüm pclerin oynayabileceği grafik seviyesine getirilmiyor
stabil hale ne zaman gelicek kime müracat edelim kim çözecek sorunu?

grafik:8 ram intell core i3 3220m intell grafik 4000

Hacı senin makine baya eski yahu.
Bannerlord sistem gereksinimleri min:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
Min işlemci diye belirtilen yukarıdaki 8. nesil. Önerilen 9. nesil. Seninkinin nesli eski diye geçiyor. Onboard ekran kartı ayrı bi alem. Herifler üretmeyi bırakmış. Üstüne min 6 ram oyun istiyo + 2 ram de onboard ekran kartına, ramda yetmez o ekran kartı yüzünden. Daha bunun arkada çalışan işletim sistemi var. Bence sen çok oynamadıysan iade et :smile:

Hacı senin makine baya eski yahu.
Bannerlord sistem gereksinimleri min:

Min işlemci diye belirtilen yukarıdaki 8. nesil. Önerilen 9. nesil. Seninkinin nesli eski diye geçiyor. Onboard ekran kartı ayrı bi alem. Herifler üretmeyi bırakmış. Üstüne min 6 ram oyun istiyo + 2 ram de onboard ekran kartına, ramda yetmez o ekran kartı yüzünden. Daha bunun arkada çalışan işletim sistemi var. Bence sen çok oynamadıysan iade et :smile:
ben oynuyorum geforge nowdan uzun zamandır

Merhaba. Geforce Now, yüksek grafikli oyunlar dahil olmak üzere birçok oyunu yüksek seviyede donanıma ihtiyaç duymadan oynamanızı sağlayan bir oyun yayın platformudur. Bu yüzden sistem gereksinimlerinin yeterli olmayacağı durumlarda tercih edilebilir. Geforce Now bize ait bir ürün olmadığı için destek verebildiğimiz konular da sınırlı. Oyunun sistem gereksinimlerinin erken erişim sürecine özgü olmadığını ve tam sürümle birlikte değişmesinin pek mümkün görünmediğini üzülerek belirtmek isteriz.

Back
Top Bottom