cRPG

Users who are viewing this thread

Varadin

Spring chicken
Master Knight
Ukratko da ne davim , ko hoce moze i dobrodosao je da igra sa nama cRPG mod, imamo svoj teamspeak , svoj clan , ima puno aktivnih igraca , uglavnom ima nas nekoliko koji aktivno igramo , gojko,knezevic,strahinja,anthony ,blackkignht,luka,miscevic i ja, ako je neko zainteresovan neka se samo javi dacu mu sve informaciju.

P.S rasturamo koliko smo dobri u odnosu na noobove tamo :smile:
 
Ako se ja prijavim... Verovatno cu biti jedini noob medju nama, zato sto cu imati visok ping (zivim u Kanadi). Ali, neka vam Knezevic kaze koliko sam dobar igrac, nazalost ne sa visokim pingom, ali nema veze, zelim da igram sa vama :grin:
 
Mogao bih da preporucim Heroes Witch King-a. Vrlo je dobar u melee-u.Igrao sam sa njim neko duze vreme mercenaries mod.Igra kao 2h.Iskreno,nikad ga nisam dobio u melee  :oops: ,a igrao sam puno duela sa njim.
Mislim da i sa losim pingom moze biti jedan od boljih.
 
Sherlock Holmes said:
A ne, ja samo BoE
Mada je on mrtav  :sad:

Znam , zato te i pitam , u svkaom slucaju si dobrodosao na teamspeak kad god zelis mi tamo blejimo, inace mozemo igrati i neke druge modove, bilo koje , eto radi druzenja. svrati ako hoces
 
Varadin said:
P.S rasturamo koliko smo dobri u odnosu na noobove tamo :smile:



g1393886498695563140.jpg
 
Ja sam svoj MB:W dobio od prijatelja koji je taj isti dobio od svog prijatelja.
U svakom slucaju razmenili smo samo CD-key, zato ne mogu da ga aktiviram na steamu.

Pre oko godinu dana sam usao na cRPG i otkrio da je ovaj imao nekoliko zamkova bio u nekom francuskom klanu. Usao ja tako da proverim koja je fora, na laptopu naravno, i uspem da izgubim svaku bitku. -.-

Inace, veoma mi se svidja mod ukoliko ima ljudi sa kojima mozes da igras. Npr ja nisam toliko dobar u meele-u, fokusiram svoj range ali ni tu nisam najbolji jer igraci znaju da eskiviraju xD. Stoga me niko i ne sljivi.

Pa ako vam treba jedan slab igrac cisto da popuni redove, ja bih da se prijavim. :smile:

SteamID 27797
 
Sad nisam ni ja tvoj. :grin:
Pa jesi li? Ako nisi, ja sam izgleda dodao tebe (Jedini si od svih "Varadina" koji je u "Taleworlds Balkan" grupi. )
 
Al baš mora da se kupi mount&blade  da bi se igralo online ili ima drugi način ???
 
Back
Top Bottom