Call of Duty: Warzone

Users who are viewing this thread

960x0.jpg

Call of Duty Modern Warfare'in bir Battle Royale modu olan Warzone, dün itibariyle ücretsiz olarak oynanabilir hâle geldi. Modern Warfare'a sahip olmasanız bile Warzone'u Battle.net üzerinden veya diğer platformlardan indirip ücretsiz oynayabilirsiniz.

Warzone iki farklı mod içeriyor. Bunlardan ilki aynı haritadaki 150 oyuncunun hayatta kalan son kişi olmaya çalışacağı Battle Royale modu. İkincisi ise oyuncuların loot yaparak, rakipleri öldürüp paralarını çalarak ve oyun içi kontratları tamamlayarak oyunun sonunda en fazla paraya sahip olmaya çalışacağı Plunder modu.

Muhtemelen artık adını sık sık duyacağımız bir oyun olduğu için buraya da konusunu açayım dedim.

Açıkçası BFV'da Firestorm'a alıştıktan sonra bi' tık kalitesiz geldi ama yine de oynaması çok keyifli. Özellikle öldükten sonra Gulag'a atıp 1v1 yaptırmasını ve kazanana bir şans daha vermesini çok sevdim. Yalnız oyunda ping sorunu var, normalde 55-65 arası pingle oynarken, Warzone'da 90 ping alıyorum. Bunun düzelmesi lazım.

Birlikte girmek isteyen olursa yazsın özelden.

Olmuş dedirten oyundur, battle pas aldım başından kalkmıyorum. Battle.net ekleyin oynayalım squad olarak girersek daha iyi olur
Friend Code: Klzcare#2698

Back
Top Bottom