BOTLUDERE [Ücretsiz Sunucu]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Adınız: Sezer Polat
Warband Nick: BlodyWolf
Topluluk(Klan) Adı(Varsa): {meinGaming]
Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Bana çıkarsa eğer yeni maplar yapıp türk kitlesine sunacam bide klanları buraya public atmaları için davet edecegim Birde kale kuşatması neogk düşünüyom

[WN]~DiaHard said:
Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Bana çıkarsa eğer yeni maplar yapıp türk kitlesine sunacam bide klanları buraya public atmaları için davet edecegim Birde kale kuşatması neogk düşünüyom
Yanlış anlaşılmasın bizim sunucumuz var, arkadaşımız kendisi için sunucu istiyor :razz: Kolay gelsin

LL'aurence said:
[WN]~DiaHard said:
Yanlış anlaşılmasın bizim sunucumuz var, arkadaşımız kendisi için sunucu istiyor :razz: Kolay gelsin
Bende zaten Kendim map yapıp türk insaını kitlesine sunucam dedim ya klan için deil :grin:

Little Jhon said:
Adınız: Levent
Warband Nick: Gameshero
Topluluk(Klan) Adı(Varsa): Pandoras Gaming (PaG)
Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Bedava sunucu baldan tatlıdır. Antreman ve klan maçları ara sırada Kale kuşatması ve bize özel Deathrun map'leri ile eğlence.

Çekiilşe Katıldı.

Katılımınız için teşşekürler

[WN]~DiaHard said:

Çekilşe katıldı.

Topluluğunun sunucusu olması önemli değil sonuçta kişi kendi amaçları için sunucuyu kullanacak topluluğun amaçları için değil. Katılımız için teşşekürler.

Bu arada şunu da belirtmeyi unuttum sunucu bütün Warbandın resmi modları (Ateş ve Kılıç, Napolyon Svaşları, Viking Conquest) için açabiliriz.

Adınız: Emre Şahin
Warband Nick: MaHLuKaT
Topluluk(Klan) Adı(Varsa): -
Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Map yapıp serverde yayınlamayı düşünüyorum. (Yalnız şuan evimde internet yok yeni taşındığım binanın alt yapısı yokmuş sıfır bina olduğu için eğer seçilirsem bu süreyide ertelemeyi düşünüyorum.)

Arkadaşlar ilginin ve katılımın azlığı nedeniyle çekilişe son verilmiştir. İlerleyen tarihlerde duruma göre tekrar yapabiliriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom