Bir sonraki turnuva için görüşleriniz neler? 6v6 mı 8v8 mi olmalı??

Turnuva kaç vs kaç olmalı?

• 6v6

• 8v8

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight
Hepinize merhaba! Son aylarda gelen yoğun istek doğrultusunda ben de tekrardan Warband 9999. Veda turnuvası adı altında bir etkinlik daha düzenlemeye karar verdim xd
Bu konuda görüşlerinizi lütfen belirtin. Şöyle küçük bir not düşeyim: Her halükarda yabancı yasaklı turnuva olacaktır. Çünkü büyük bir ödül söz konusu olabilir. Halen daha sponsor olacak kişilerle bu miktar üzerinde tartışıyoruz ve en kısa sürede bilgilendireceğim. Şuanda açılan konunun tek sebebi turnuvanın kaça kaç oynanması yönünde fikirlerinizi almak. Lütfen oylarınızı kullanmaktan ve yorumlarınızı belirtmekten çekinmeyin!!!

ecnebiler olmadan amasyaspor seviyesinde oyun oynayan taifeden biri olarak yine de yabancı yasağını destekliyom turnuva 6v6 olsun 8v8 olursa gavur oynatılabilir

edit ekleme

yabancı yasağı konusu tekrar düşünülmeli bence max 2 gurbetci sınırı olmalı
Son yapılan turnuvaların neredeyse hepsinde yabancı sınırı ile yabancılar da oynatıldı ama bu sefer olmayacak.
yabancı yasağı işi baya iyi olmuş başarılar dilerim ayrıca 8v8 dışı çokta tadı çıkmıyor bence
Yabancı yasağı varken de 8v8 için yeterli katılımın olacağını düşünmüyorum. Bu sebeple aktifliğin az olduğu bu dönemde 6v6 ideal olacaktır. Sponsor konusunda destek olacağını belirten kişiler bu işten caydığı için herhangi bir ödül söz konusu değildir. Forum imzaları ile devam edilecek.

Konu amacına ulaşmıştır. Umarım eğlenceli bir turnuva olur :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom