Bir Etkinlik Düzenlesek nasıl olur ??

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar uzun zamandır wfas oynamıyordum bir gün oynama  kararı aldım  geri indirdim ve  girdim oyuna ama oyunu oynayanların sayısı 30'u geçmiyor.

-Benim fikrim  şöyle bütün wfas mp oyuncuları toplanalım bir kuşatma etkinliği düzenleyelim

sizinde fikirlerinizi paylaşmanızı istiyorum ona göre bir etkinlik düzenliyelim

Ahmet_Ali_Yetişbey said:
Arkadaşlar uzun zamandır wfas oynamıyordum bir gün oynama  kararı aldım  geri indirdim ve  girdim oyuna ama oyunu oynayanların sayısı 30'u geçmiyor.

-Benim fikrim  şöyle bütün wfas mp oyuncuları toplanalım bir kuşatma etkinliği düzenleyelim

TMM KRDŞM HMN ARMIA KORONNA BARABE TAH CHOHU YETKİLİLERİNE YETİŞBEY'İN WFAS'A DÖNÜŞÜ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPACAĞIM. ETKİNLİK İÇİN HABER BEKLE BENDEN

ÖLÜCÜ said:
Ahmet_Ali_Yetişbey said:

TMM KRDŞM HMN ARMIA KORONNA BARABE TAH CHOHU YETKİLİLERİNE YETİŞBEY'İN WFAS'A DÖNÜŞÜ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPACAĞIM. ETKİNLİK İÇİN HABER BEKLE BENDEN
dostum saydığın bütün ekiplerin liderlerini  tanıyorum ve zamanında  ve tah klanında da mücadele ettim  avrupa takımlarıyla aram iyi merak etme gerekirse onlarla da iletisime geçer konuşurum

Back
Top Bottom