"ASİ" Olma sorunu

Users who are viewing this thread

Faslı geçip dirrekt konuya gireyim daha 3 gün önce full dlc aldım steam üzerinden ve nereyi kuşatıp kaleyi alsam İLHANLI ASİLERİ RUS ASİLERİ KAZAK ATAMANLIĞI ASİLERİ yazıyor yokmu bundan kurtulmanın bi yolu yok zoruma gidiyo asi biri de değilim yani :grin:

Fire and swordda krallık kurma yok.Hangi ülkenin toprağını alırsan o ülkenin asisi olursun.Sadece senin oyundaki sorun değil herkeste aynı fakat fire and sword modlarından birinde krallık kurabiliyorsun.(hangi mod olduğunu unuttum).

Eğer bir asiysen diyelimki "Kırım Hanlığı Asileri" sin.
Yapman gereken Kırım Hanlığını yok etmek.O zaman "Kırım Hanlığı Asileri" değil Kırım Hanlığı olursun.
Ve Kırım Hanlığındaki tüm lordlar senin himayen altına girer.
Kim bilir belki "İslam Giray Han"bile... :fruity: :shifty:

Mehmet Ağa said:
Eğer bir asiysen diyelimki "Kırım Hanlığı Asileri" sin.
Yapman gereken Kırım Hanlığını yok etmek.O zaman "Kırım Hanlığı Asileri" değil Kırım Hanlığı olursun.
Ve Kırım Hanlığındaki tüm lordlar senin himayen altına girer.
Kim bilir belki "İslam Giray Han"bile... :fruity: :shifty:
Hayır,istersen tüm haritayı ele geçir yinede asi olarak kalırsın.

Sadece Leh, Rus ve Kazak(bundan  pek emin değilim) tahtına geçebilirsin. Ha sen çar olmak istemiyorum, kral olmak istiyorum dersen ona da bir şey diyemem tek çare lehistan o zaman.

Ama han Mehmet Giray oluyor bu sefer de. Sen yine olamıyorsun.

nordik ibo said:
Sadece Leh, Rus ve Kazak(bundan  pek emin değilim) tahtına geçebilirsin. Ha sen çar olmak istemiyorum, kral olmak istiyorum dersen ona da bir şey diyemem tek çare lehistan o zaman.
Doğru.Yanlız Kazak Atamanı olamıyorsun diye biliyorum.Neyse,senaryoyla hepsinde belli bir mevkiye gelebiliyoruz.

clermont5 said:
nordik ibo said:
Doğru.Yanlız Kazak Atamanı olamıyorsun diye biliyorum.Neyse,senaryoyla hepsinde belli bir mevkiye gelebiliyoruz.

Kazak atamanı olamıyoruz evet.Sadece kazaklardan kara gürz görevi yapabiliyoruz.

Eğer bir krallığın başına geçmek istiyorsan oyunun hikayesi var baya da derin bir hikaye yani warband gibi kes biç krallık kur gibi bir muhabbet yok bu hikaye için wfas rus senaryosu yazarsan oradaki adımları takib ederek oynayabilirsin ben stepan razin diye bir adama isyan çıkarmasında yardım ettim sonra baya ruslarla savaştık ardından o bana isyan etti ve bende onu idam ettim ama sen ilk önce rus senaryosu diye arat sonra takib edip bir rus çarı olabilirsin

Back
Top Bottom