İncili Arwa

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

cglynylmzz

Recruit
Oyunu Osmanlı senaryosuyla oynuyorum. Sarranidlerin yerinde Memlükler var. İncili Arwa'ya yardım edip tahtı ele geçirdim. Aileleri birleştirmekle ilgili bir seçenek var evlenmek istiyorum ama şöyle bir cevap veriyor: ''Sana minnettarım ama insanların gözünde yönetici olacak kadar yeterli potansiyelin yok. Seninle evlenmek tahta oturma amacımı zedeler.'' Oyunda zaman geçtikçe bu durum değişiyor mu yoksa hep böyle mi kalacak?

Dediğiniz gibi yaptım Nişanlınla Evlen görevini verdi bu görev için bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa bekleyecek miyim?

cglynylmzz said:
Dediğiniz gibi yaptım Nişanlınla Evlen görevini verdi bu görev için bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa bekleyecek miyim?

Bekleyeceksin sonra da yanına gidip ''bir sorum var'' bölümünden seçip evleneceksin (galiba).

Orda bir animasyon çıkacak.İncili arwayı falan getirecekler ve evleneceksin.

Adaşımı üzme,dediğini yap  :cool:

Not:Evlilik sırasında tekme ve yumruk atmamanız önerilir.Bug falan olabilir belki.

Beyler normalde bir leydiyle evlenirken fazla sürmezdi ama bu çok uzun sürdü 100 günlük görevin bitmesine 30 gün kaldı bir sorun olmaz demi?

cglynylmzz said:
Beyler normalde bir leydiyle evlenirken fazla sürmezdi ama bu çok uzun sürdü 100 günlük görevin bitmesine 30 gün kaldı bir sorun olmaz demi?
O incilli arwa çünkü zor kadın  :razz: :twisted: :twisted:

Ya bir sorun daha var ayrı başlık açmak istemiyorum ben yanlışlıkla bakanı kovdum tekrar geri nasıl alabilirim?

cglynylmzz said:
Ya bir sorun daha var ayrı başlık açmak istemiyorum ben yanlışlıkla bakanı kovdum tekrar geri nasıl alabilirim?
Bir daha almassın fakat onun yerine bir yoldaşı koy sorna o yoldaşı at bakan öyle gelir. :grin:

Kardeş eğer msj göndermiyorsa mesela biziyafet verdiği zamn gidip evlenebilirsin illa msjın gelmesi lazım değil ziyafet verdiğinde direk git kalaye konuş evleniyorsun saten

Ya evlenecektim aileniz olmadığı için düğünü onlar düzenleyecek gibi bir şey yazıyordu bekledim görev süresi bitti iptal oldu tekrar aldım görevi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom