Search results for query: *

1. Projeksiyonlar Hakkında

Selam arkadaşlar, evde kullanmak için projeksiyon bakıyorum kendime. Neredeyse bu işten hiç anlamıyorum diyebilirim. Kafama takılan olay, projeksiyonlardaki çözünürlük desteği. Türk sitelerindeki 1080p destekleyen projeksiyonlar gerçekten pahalı ( 3000 lira civarı ). Ama bunun yanında; şu...
  2. DOTA TURKEY MASTERS TURNUVASI İÇİN ADAM ARIYORUZ

Turnuva Haberi: http://merlininkazani.com/DotA_2_Turkey_Masters_2nin_kayitlari_acildi-oyun_haber-76046p1.html Turnuva Kuralları: http://www.soaesport.com/forums/topic/turnuva-kurallari/ DOTA değil DOTA 2 turnuvasıdır arkadaşlar. Şu anda ben ve bir arkadaşım varız, tahmin edebileceğiniz gibi...
  3. OSP Code MP Kill Assist System

Dont'use this code in a mission template which has instant respawn (deathmatch, tdm..). Because when an agent respawns, it automatically gets a new  agent_id, and if he assisted some kills, assister will be another player or bot which uses his old agent_id. This wont happen with no respawn...
  4. OSP Code Combat Molotov Grenade Very Simple! (Requires WSE)

Put this in module_items.py where ever you want: Put this in module_scripts.py: And put this in module_mission_templates.py file. You can use it any mt you want. Just add this in trigger blocks. That's it. Feel free to use, edit and improve this code. Not need to any credits.
  5. [Ders] Haritayı Bölümlere Ayırma ve Bölümler Üzerinde Değişiklikler Yapma

Çok farklı şeyler denerken ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkan bir şey bu arkadaşlar. Hataları varsa lütfen düzeltin :) Açıklamları kodların yanına yazdım. Kodları modül sisteme aktarırken kırmızıyla işaretlediğim yerleri silmeyi unutmayın lütfen. (Türkçe karakterler sorun çıkaracaktır)...
  6. OSP Code *Improvable* Creating and Using Checkpoints in Scenes

Hi. I have just tried to make changes on scene with a mouse click but the module system doesn't supports this. So I changed my mind and tried to divide maps to checkpoints, and check their locations with a simple presentation. Here is the simpliest version of the mini-mod: Mission_templates, [I...
  7. "Call of Duty 7: Black Ops" Steam'de Bir Günlüğüne Bedava!

Evet arkadaşlar hemen steam hesaplarınızı açıp indirmeye bakın derim :D Ayrıca %33 indirimde şu an.
  8. İnternete Kaçak Giriş!

Arkadaşlar yine bir sorunla karşınızdayım :D Bu sabah ağa bağlanan kişilere bakmak için windows7'deki "Ağ" klasörüne girdim. Fakat bir de baktım ki interneti benden başka 7 kişi daha kullanıyor! İlk başta herkesin yapacağı gibi şifremi değiştirdim, şifremi x8sdfGDFS9 tarzı karmaşık bişey yaptım...
  9. Casper Notebook Ekran Kartı

Şimdi benim Casper marka notebook bilgisayarım var. Ekran kartı directx11 i desteklemediği için değiştirmeyi düşünüyorum, fakat aklımda birkaç soru işareti var. Mesela laptop için bir  ekran kartı aldım diyelim. Bu ekran kartını bilgisayarıma tıpkı masaüstünde olduğu gibi takabilir miyim? Ya da...
  10. Cannot import file %1

Arkadaşlar openBrf'de .obj formatlı bir dosyayı import etmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. İstisnasız, tüm dosyalarda veriyor aynısını. Yüklemediğim SDK, framework kalmadı. Nasıl çözebilirim bunu?
  11. Allahınız yok mu lan!!

Evet arkadaşlar canım anket çekti bende yaptım kolay gelsin.
  12. [Forsaken]Forsaken Knights

Forsaken Knights Kuruluş Tarihi: 7 Ocak 2011 Kurucumuzun ağzından geçmişimiz: http://www.youtube.com/watch?v=wYwdlz3bGBc&playnext=1&list=PL09892F19BA26EDC1&index=6         Warband Türkiye Calradian Realms teamspeak 3: Ip:94.102.4.194 Port:1934 Forsaken Battle sunucusu Native...
  13. Tuş Fonksiyonları

Selamlar arkadaşlar, Uzun süredir arıyorum fakat bulamadım konu açayım dedim. Ben oyunda bir tuşa fonksiyon eklemek istiyorum. Yani bir tuşa bastığımda mesela bir animasyon başlayacak yada ses çalacak vs. Bunu nasıl yapabilirim?
  14. Toribash Multiplayer!

Sizlere yeni bir oyun tanıtmak istiyorum. Ücretsiz,küçük boyutlu, çok eğlenceli ve en önemlisi multiplayer bir physics tabanlı dövüş oyunu. Oynamak için önce bir üyelik almanız gerekmekte, üyeliğinizi oyunun içinde kısa bir form doldurarak alabilirsiniz. Fakat oyundaki hareketleri kavrayabilmek...
  15. Spawn a troop on an entry [Help!]

Hi, How can I spawn a troop on an entry point in Multiplayer Mode, like in Swadian Duel Server. İn Swadian Duel Server, King Harlaus is always spawn on a point when he dies. I think they did it with an entry point and a script, How can I do it? PS: Sorry for my bad english :cry: :lol:
  16. [M]Archer Edition v0.2[Beta] (Mod ekibine alım başladı)

v0.2 Beta Çıktı *V0.2 de bugfix yapıldı Modun daha hızlı bitmesi adına modelci-kaplamacı ve in-gameci aranıyor.
  17. Alien Swarm!!!

Arkadaşlar müjde. Alien swarm steamda bedava!! Artık bu müthiş oyunu arkadaşlarımızla bedavaya oynayabileceğiz. 4 Kişi Co-Op şeklinde oynanan oyunu oynamak için tek yapmanız gereken steam store'dan oyunu indirmek. Bakınız : Bilgi için Presso arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Gerçi...
  18. Blok yaparken tutuş!

Bu gün Warband multiplayer oynarken bir şey dikkatimi çekti ve bunu oyun yapımcıları ve forum kullanıcıları ile paylaşmak istedim. Mesela biz çift elli bir baltayla tek elli bir silah kullanan rakibimize vurduğumuzda, onun kocaman baltayı tek eliyle çok rahat bir şekilde savuşturduğunu...
  19. Soru: Multiplayer scene yapma?

Arkadaşlar oyunda bazı serverlerde kendi yaptıkları haritalar gördüm acaba bu haritalar nasıl yapılıyor, oyuna nasıl atılıyor bilgisi olan varsa anlatabilir mi ya da aşağıdaki konuları çevirebilir mi.  :roll: Module Development kısmında bir kaç konu buldum ama pek anlamadım.  :lol: Konular...
Back
Top Bottom