Search results for query: *

1. efsane michael

TR_Meydan [AKTİF]

Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/ankIebreaker/
    Yasaklandığınız Karakterin Adı: tanri
    Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
    Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 18 Kasım 2021 23:58
    Neden Yasaklandınız?: Bilmiyorum
    Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Sunucuya girdim üç saniye sonra perma ban attı admin arkadaş. Nick değiştir diye uyarı bile yapmadı, vatanı savun desen böyle savunmaz. Adminlik verirken bazı kriterler mi koysanız acaba :grin:
  2. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Cevabını kendi dünyanda vermiş olduğun için soruyor olabilir miyim bi düşün bakalım. Server kuralları diye yazdığın yerde ilk ban bir hafta sürer demişsin banlandım sonraki hafta açılmadı banım hatta üç ay geçmiş hala banlıyım nasıl bi kafa yaşıyorsun merak içindeyim.

Zamanında tokat yiyenler de el kaldırmış ben sormadan dikkat çekmene gerek yok canısı.
  3. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Evet anlamak için yeterince zekiyim farkedebilmişsin. Nedensiz banlandım bunu biliyorum sen sadece kabul edemiyorsun :smile:
    Doğru düşünen insanları kendi düşüncelerine uymadığı için banlayan birisin sadece bu kafayla devam et doldurursun o serverı
  4. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

eparlak said:
    normalde cevap veriyorumda sana buradan zaten cevap verdiğim için gerek duymadım :smile:

Cümle kurmakta bile zorlanıyorsun aklının nasıl çalıştığını anlayabiliyorum. Yaş 18 filan sanırım
  5. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

3 ay oyuna bile girmemiş olmama rağmen geçen hafta banlı olduğumu öğrendiğim server. Sitelerinde de neden banlandığınızı öğrenmek için şu formu doldurun diyor, doldurup yollayınca da cevap gelmiyor. Baya başarılı..
  6. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Dostum kaç yaşındasın bilmiyorum ama 15 yaş seviyesindeki yorumlarını kendine saklayabilirsin.
  7. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Verdiğin cevaptan aklını kullanabildiğin bir yaşta olmadığını anlıyorum ama sen de demişsin, kendi haklılığımı tabi ki savunuyorum çünkü haklıyım.
  8. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Bak dostum Ankara'da AOÇ diye bir yer var uğramanı tavsiye ederim. Ne olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsin.
  9. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Oç kufur yani?
  10. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Adminlik için de iq gerek tabi. Küfür etmişim anlıyorum
  11. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Az önce şöyle bi şey oldu
    2J1oDL.jpg

Edit:
    Küfür bana ediliyor banlanan ben oluyorum baya kaliteli server
    76vvoY.jpg
  12. efsane michael

Artık Bannerlord'u bekleyen kalmadı

Oyunu çıkarmalarına gerek yok artık yaptıkları rezillik
  13. efsane michael

[3OK] 3 Ok Akıncılar Birliği ~

Yıl olmuş 2017 Bannerlord gelcek diye bekleyenler var asdasdd
  14. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Kuyruk acısı olanlar göstermiş kendini, boş yere konuda spam yapma hadi yoluna.
  15. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Sonunda dogru bi sey yaptin iste cevap veremezsin zaten bu yanlisin uzerine anladin bunu. Keyfe gore server yonetmenin sonuclari bunlar.
  16. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Keyfine gore server adminligi yapiyorsun. Bu yuzden hatalisin, hatani yuzune vurunca da bahaneler uretiyorsun. Eger kufur ettigim icin banlaniyorsam o da banlanmali dyorum, kufur icin butun loglara bakamam diyorsun. Demek ki kufur onemli bir sorun olusturmuyor serverda, o zaman ben niye banlaniyorum?
  17. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Zaten sorunun da burda yaptigin yanlisi kabul etmek yerine surekli sacma sapn bahaneler uretiyorsun. Soylediklerim zaten dogru sen de biliyorsun kabullenemiyorsun. Yapman gereken beni banlamak yerine neyin ne oldugunu ogrenmen ondan sonra ikimizi de banlamandi.
  18. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Yazdiklarimi okuyabiliyor musun emin degilim onceki round yazan yok onceki MAP
  19. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Adami okla ölduruyorum kacarken sonraki round basinda bunu yaziyor saka misin ya sen ciddiye alamiyorum loglara bakmaktan bi habersin.
  20. efsane michael

TR_Battle ve TR_Duel

Ne guzel yalanlar bunlar ya sana kurdugu cumleyi aynen yaziyorum sen bana bir sey dememis diyorsun. Ya loglarinda bi sorun var ya da bakmayi bilmiyorsun.
Back
Top Bottom