Search results for query: *

• Users: Sk_KiNG
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Tarafımıza adam geçirme

merhaba ben önce polish republic'e yani lehistanda bir kale ele geçirip asi durumuna düştüm sonra bir yerde eger bütün ülkeyi yıkarsam ülke adının isyancıdan normal ülkenin adını alıcagını okudum ve bütün lehistanı yok ettim hala isyancıyım bir de tarafıma hiçbir lord katılmıyor yok ettigim...
  2. Özdeyişler :D (güzeller)

arkadaşlar can sıkıntısından bunlara bakmaya kadar geldim felsefi sözlere bakıyım dedim biraz ve kimi sözlere hayran kaldım isterseniz konun altına sizde güzel sözler yazabilirsiniz ama anlamlı olsun.Yani sacma olmasın örnek kralına yol vermişim soytarısından banane iste o güzel sözler...
  3. forumdaki rütbe sistemi

bu forumda rütbeler neye göre veriyliyor bilen var mı
  4. rise of khergit 2 acılmıyor

arkadaşlar yeri burası degil konunun içinde acılmalı ama konuyu bulamadım kusura bakmayın buraya actım ben bu modu yükledim oyuna girerken rgl error diye birşey cıktı şu yazıyor unable to open file:CommonRes\costumes_a.brf nasıl düzelticem bunu
  5. Map editör 1.125 versiyon ?

arkadaslar bu throgrim map editörün mount blade warband 1.125 versiyonu için olan var mı eskisi 1.011 içinmis
  6. Mareşal olma yolları

bu konu kalradya olimpiyatları konusunu okurken aklıma geldi bütün ülke çapında bir turnuva olsun bir sehirde toplansın bütün lordlar krallar kazanına da eger bir ülkeye baglıysa mareşallik unvanı verilsin kendi ülkesinin kralı için başka bir ödül düşünülür
  7. M&B Warband Mod Tools Menu editör kullanma

bu toolsta menu/editör wizarda girdigimizde  yukarda ortada menu wizard diye birsey var orda baya hileler var onları nasıl kullanıcagımızı oyuna eklicegimizi bilen var mi
  8. Askerleri kolay uplama

merhaba bu askerleri daha kolay seviye atlatmanın bir yolu yok mu ctrl+x yapmaktan sıkıldım morghda menu wizardda birsey gormustum 10k xp falan verir diye onlardan anlıyan biri varsa yapabilir mi cok uzun sürüyo boyle atlatmak.Eger anlatırsanız bende yaparım sanırsam.(Seviye atlatmak derken...
Back
Top Bottom