Search results for query: *

1. [ROH] Return Of Humanism

Klaniniza basarilar sonunda forumlarda olmaniza sevindim
  2. En Sevilen Klan(Sadece aktif olanlar)---[ANKET]---

Telefondan girip yazda gorelim hocam dokunmatik klavye gibi evde editlerim hayati kurtaririm
  3. En Sevilen Klan(Sadece aktif olanlar)---[ANKET]---

Rrush tabiki yoksa baska klana giderdim insan zaten en sevdigi klana gitmek isterki ondan kendi klanina oy atmasi mantikli
  4. [Bitti] Bir Vikingr Gecesi

Forum ismi.  Malkavianvampir.  Oyun ismi rrush sarevok ts var takim saxon furkan seni yalniz birakmiyacagim kazanamazsakta vikingler onurlu bir olum gorucek kusura bakmayin telefondan yazdim diye boyle oldu
  5. Wicked Tavern Fanatics

Seviyorum bu klanı ya 40-50 kişi olmasına rağmen herkes kardeş gibi geçiniyor sanki 40 yıldır birbirini tanıyor :grin: sizin klanda olamasamda klanınızı çok sevdiğimi belirtmek isterim yenmek değil zevk almak önemlidir lafını en iyi anlatan klandır bence mount&blade 'de umarım bu klan hiç dağılmaz ve yükselmeye dahada devam eder:smile:
  6. Wicked Tavern Fanatics

Teşekkürler tekrardan çok eğlenceli bir maç oldu :grin: ne zaman isterseniz maça varız ama işte malesef biraz kapalı bir klan olduğumuzdan üye sayımız az ve online kişi toplamak zor oluyor size karşı mahçup oluyoruz söz veren kişiler vaktinde gelemeyince
  7. Age of Empires 2 - The Conquerors Expansion Turnuvası

malkavianvampir ve Drxl Ahmet olan partnerimle turnuvaya katılmak istiyorum
  8. Age of Empires 2 - The Conquerors Expansion Turnuvası

8 kişi oynadığımızı hatırlıyorum ne güzel günlerdi ya
  9. En Uzun Ömürlü Canlılar

kargaların yeri ayrıdır cidden bazıları çok zeki olabiliyor benimde bildiğim 400 sene ömürleri olduğudur fakat yalan olabilir araştırmadım
  10. Bu Sorum M&B Kurucularına

ubisoft un malesefki son 2 oyununun koruması kırıldı (splinter cell ve assasin creed) orjinal aldım tabikide steamden ama değmedi bence verdiğim paraya:smile: neyse konumuz bu değil diyeceğim kurucularına forum kirliliği yaparak mesaj gönderme bence yoksa herkes cevap yazıcaktır.Birde arkadaş mod için zorlanıyorum demiş steamden update i otomatik yapıp kolay olsa ne olur bir versiyonla bütün mod için baştan başlaman gerekebiliyor.Ama böyle daha iyi hem korsanı önlüyorlar hemde geliştiriliyor oyun sürekli
  11. [Bitti] Warband Uluslararası Lig

VG_Sarevok
    VG_Lancellot
    VG_Alegra
    VG_Zignarut
    VG_Ricardus
    VG_Arthur
    VG_WightLotus
    VG_KutluKhan
    VG_Nextel
    VG_CrafT
    VG_Ava

bu bizim klanın listesidir adam filan lazım olucak diyorsanız kaptan seçsin buradan gerekli kişi veya kişileri kendileri haberdar olurlar zaten
  12. AVA ÇIKMAK

av yoktur
  13. Hayırlı olsun :)

hayırlı olsun artık oluşacak seviyesiz durumlara daha çabuk el uzatılacağına inanıyorum:smile:
  14. Çarpıcı Öneriler 2 (İsmail PAT)

total war serisindeki oyunlar gibi diyorsun yani ama video filan warbandde mümkün değil şuan bizde o arada orada olmadığımızdan onun ne yaptığını görmemiz saçma olucaktır bence onun yerine casus sana kendi ekibiyle gizlice başarırsa haber yollayabilir haber gelmezse zaten ya başaramamıştır yada haberciye birşey olmuştur
  15. Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Awakening ile ilgili spoiler:

Spoiler okuma

Bilmiyorum ama bence ek paket çok güzel olmamış ilk oyunu daha güzeldi tıpkı baldur's gate 2'nin throne of bhaal'ı gibi action'a dönmüş rpg'den ama Ogren'in olayı süper herkes bayılıyor o şeyi içip elemanda tık yok:grin: Ayrıca o kuleden 7 kere kaçan eleman kedileri sevmiyor bir hocasını kediye benzetiyor:grin:
  16. Multiplayer Hakkında Sorular/Cevaplar

birde çift elli silahla sağdan savururken sola bakarak savurursanız daha hızlı savurur diye biliyorum
  17. Warband Dünya Kupası

Evet fakat az önce knight ile konuştum eğer oda katılıp lider olursa ve boş yer olursa bende onunla beraber katılmak isterim ama şimdilik aklımdaki knight ve diğer 5 rn üyesi
  18. Warband Dünya Kupası

Rn'den 5 kişide katılsın bence 3 tanede iyi oynayan seçilir katılır
  19. oyunu sattım yırttım mantığı

bende malesef vereceklerini sanmıyorum diyorum:smile: ama umarım verirler
Back
Top Bottom