Search results for query: *

• Users: Depresif
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Depresif

Mass Effect 2 Yardım

2. Depresif

Online oyun önerisi

Acaba bana şöyle güzel 1-2 gün sonra bıkmıycağım adam akıllı bir (beleş :mrgreen: ) online oyun önerebilir misiniz ?
  3. Depresif

Başka Yerde Doğsaydın...

http://www.6x9.com/tr/     Bu sitede adınızı ve soyadınızı yazıp bir ülke seçiyorsunuz ve o ülkeye göre isminizin ne olacağını söylüyor.     Ben yaptım, Amerika'da ismim:Rayful Kline     Hadi sizde çakma isimlerinizi yazın     EDİT:     Bunu da şimdi buldum hangi hayvan olduğunuzu söylüyor...
  4. Depresif

Sistemimle ilgili bir soru

Ben Dragon Age almayı düşünüyorum ama sistemime de fazla güvenmiyorum bu yüzden srtest de test yaptım ekran kartı ram filan hepsi uygun ama bir sorun var. benim sistemim  Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz ama oyun minimum Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.4 GHz or greater (Vista/7...
  5. Depresif

Yeni Para vs. Eski Para

Evet arkadaşlar malum yıla (2010) girdik ve yeni paralar (mani mani :mrgreen: ) basıldı ve artık çoğu yerde bunlar kullanılıyor.Ve çoğu sorunla birlikte örneğin: otobüs eski kağıt para almadığı için(madenileri alıyo) eve yürüyerek gitmem belki sizinde başınıza böyle belalar açmıştır.Evet...
  6. Depresif

Bul Getir Oyunu

Evet arkadaşlar gece gece az bi oyun oynayalım dedim oyun çok basit herkes üstteki kişinin istediği şeyin resmini koyacak Lütfen konuyu dağıtmayalım Ve sadece üsttrki kişinin istediği resmi koyalım Ben GTA 4 te Niko nun eldivenini düzeltirkenki resmini istiyorum :mrgreen:
  7. Depresif

Neyi Özlediniz ?

Evet arkadaşlar az sonra 2010 a gireceğiz biraz daha büyüyeceğiz.Herkes mutlaka çocukluğunda yaptığı birşeyi özlemiştir.İçimizi dökelim. Başlıyorum 7-8 yaşındayken kuzemlerimle köde kalırdık playstation 1 oynardık(mecburdu televizyon hiç bi kanal çekmiyodu)Ah ah ne güzel düşünecek hiç dersimiz...
  8. Depresif

Ödüllü Soru (Bilene manevi rep var)

Evet arkadaşlar dershanemizin panosunda bu soru asılı. Dediğim gibi bilene rep var (ama manevi  :lol:) Soru şu:   Bir sınavda bir soru sorulmuştur.Bu sorunun cevabı aşağıdaki şıklardan biridir.   a)Hiçbir şık doğru değil   b)Şıkların hepsi doğru   c)Aşağıdakilerin hepsi doğru   d)Aşağıdakilerin...
Back
Top Bottom