Search results for query: *

1. DutchVan1881

Sancak nasıl kullanılıyo

Bırakıcağım SS'te görüldüğü gibi lordlar sancak taşırken benim sancağım olmasına rağmen bana gelmiyo bunun bir tuşu falanmı var çözemedim bilgisi olan birisi aydınlatırsa çok sevinirim https://prnt.sc/JpbTkgHI8XF5
  2. DutchVan1881

1.8.1 Steam Atölyede Kullandığım Modlar

Herkese selamlar bugün steam atölyesinde 1.8.1 için çalışan modları derledim umarım işinizi görür Ana Modlar [GEREKLİ] 1-)Harmony 2-)Mod Configuration Menu v4 3-)UIExtenderEx 4-)ButterLib Oyun zevkinizi Arttırıcak Modlar 1-)Improved Garrisons : Garnizonlarınızı ayarlamanızda size yardımcı...
  3. DutchVan1881

STEAM WORKSHOP DESTEĞİ GELDİİİİİİİİİİİİİİ

daha yeni gördüm steam mod desteği gelmiş herkese hayırlı uğurlu olsun
  4. DutchVan1881

Bannerlord 350TL Oldu...

Arkadaş ortamında bile konuşurken maks 250 rakamları dönüyodu 350TL fiyatı görünce şaşırdım bu fiyat bir tık fazla olmamışmı benim 3-4 hesabımda bannerlord var benlik durum yok ama yeni giricek bu oyuna biri 350TL görünce gözüne biraz fazla gelebilir.Daha açıklamak gerekirse aylar önceden para...
  5. DutchVan1881

Bannerlorda Neler Eklenirse RP Artar?

Evet bu soruyu size soruyorum müsait olanlar yazabilir içini dökmek istiyenler yazabilir ilk istekler benden : 1)Krallık kurduğunda bütün krallar sana mektup yollıyıp tehtid etmeli illa birşey yapmalarına gerek yok farklı farklı mektuplar çok iyi olur 2)Karakterimiz biriyle tanıştığında daha...
  6. DutchVan1881

Bannerlord Zamlanıyor...

Gönül isterdi zamlanmasın ancak blog'da yayınlandığı gibi maalesef zamlanıcak 5 gününüz var almıyan almayı düşünen ilerde oynarım diye düşünmeyin direk alın...
  7. DutchVan1881

Geforce Now Bakım Ne Zaman Biticek

Sadece bir firmaya bütün suçu yıkmak ahmaklık bana göre, 1.7.2 dönemindeki hatalar ve 1.8 geforcenow hatalarından dolayı geçen hafta bakıma alındı ne nvidia nede bannerlord yapımcıları bunun hakkında hiçbirşey söylemedi, 1 hafta oldu sırf bunun yüzünden abonelik alanlar var lütfen bu konu...
  8. DutchVan1881

GeforceNow Hataları Ve Bakım Üzerine!

Merhabalar,aslında bu başlığı 2 sebepten açıyorum, ilk sorun 1.7.2 dönemindeki geforcenowda The Application Faced A Problem böyle birşey olması gerek aserayı seçtiğimde aile seçiminde veya şehire girdiğimde hep bu hatayı veriyodu ve oyun donuyodu hiçbirşey yapılamıyodu sadece oyunu kapatıp...
Back
Top Bottom