Search results for query: *

1. kolpaman

launcher başlatılamıyor

Steam üzerinden bannerlordu başlatmaya çalıştığım zaman launcher ekranı açılmadan kapanıyor.Fakat Bannerlord Mod Launcher ile açtığım zaman herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.Nedeni ne olabilir ?
  2. kolpaman

Calradia Factions Enhanced (CFE) Türkçe Yama Çıktı!

Değiştirilmiş - eklenmiş 234 farklı asker tipi Yeni eklenen 50 Karakter ve hepsinin özgeçmişi 45 farklı bağımsız haydut grubu ve bunlara bağlı olarak gelişen tüm yeni diyaloglar 101 farklı yeni silah ve her birini oluşturan 300den fazla silah parçası 17 yeni hanedan-klan ve ilgili bilgiler Yeni...
  3. kolpaman

Sağlam Fiyata Satılan Demircilik Kombinasyonları

benim merak ettigim bişey var.pahalı olan bi çelik var,temasken miydi ne ismi.onu,nerden buluyorsunuz bu kadar?yani sonuç olarak 50kya satılacak kılıç olması güzel tabi ama önceki mesajlardaki kılıçlarında,bu kılıcında en çok malzemesi o çelikten.ve o çelik zor bulunan,pahalı kılıçların eritilmesi ile elde edilen bi çelik benim bildigim.kolay elde etmenin bi yolu mu var acaba?demircilik konusunda pek tecrübem yok ama,ben o çeligi elde etmekte zorlanıyorum açıkcası.sonuçta ürünün satış fiyatı kadar,üretimde kullanılan malzemeler için harcanan parada yani maliyetide önemli.benim üstde verdigim bi silah kodu vardı mesela,2 çelik+2 iyi çelikti sanırım malzemesi belki dahada az ve 20kya satıyoruz.malzemelerini ise ucuz ürünleri eriterek rahatlıkla elde edebiliyorum ama o en üst seviye çelik direkt satılmıyor,diger madenlerden o çeligi elde edeyim desem hem kendimin hem diger npclerin demirciligi bayagı yükseltmek gerekir ki o da pek kolay degil.sonuç olarak kafama takıldı,bu degirmenin suyu nerden geliyor? :smile:
    hocam şöyle bir şey var demircilik seviyen yeterince yükseldiğinde bahsettiğimiz maks kalite çeliği de üretebiliyorsunuz
  4. kolpaman

55k+

<CraftedItem id="54094E89E7E466A1183B32BE6AE44D91"
    name="Üretilmiş Çift Elli Kılıç"
    crafting_template="TwoHandedSword">
    <Pieces>
    <Piece id="empire_blade_7"
    Type="Blade"
    scale_factor="110"/>
    <Piece id="vlandian_guard_8"
    Type="Guard"
    scale_factor="110"/>
    <Piece id="aserai_grip_20"
    Type="Handle"
    scale_factor="90"/>
    <Piece id="battania_pommel_4"
    Type="Pommel"
    scale_factor="90"/>
    </Pieces>
    <!-- Length: 122 Weight: 1.54 -->
    </CraftedItem>
  5. kolpaman

evet sırf onun için yeni save açıp demircilik skillini 500 seviye hapıp her parçayı açıp tek tek denedim 30k üstüne çıkmıyor imkanı yok
    aşağı yukarı 50k ederinde olan bir kılıç yaptım bu presetleri nasıl paylaşıyoruz
  6. kolpaman

Modları türkçeleştirmek için bir ekip kurmak istiyorum.

Ben de çeviri kısmında yardımcı olabilirim ama modlama konusunda pek bilgim yok
    discord deniz#1977 eklersen görüşebiliriz.
  7. kolpaman

Modları türkçeleştirmek için bir ekip kurmak istiyorum.

Herkese selamlar,başlıkta da gördüğünüz gibi bannerlord için çıkmış modların tr yamalarını 1.7.0 sürümüne güncelleştirmek istiyorum.Şimdiden yamasını yaptığım ufak modlar var fakat henüz hiç birini yayınlamadım.Açıkçası nasıl yapacağım konusunda da pek bir fikrim yok, dolayısıyla bu konuda...
  8. kolpaman

Captivity Events türkçe yama 1.7.0

hocam ben bir kaç ufak modun dil dosyasını türkçeleştirdim ve hali hazırda kendi saveimde kullanıyorum fakat bunları nexusmod'la veya burada nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.Discord üzerinden iletişme geçebilir miyiz ?
Back
Top Bottom